„Familiada” emitowana jest w TVP już od ponad 22 lat i wciąż ma swoich wiernych fanów. Kojarzona jest przede wszystkim dzięki wyjątkowemu prowadzącemu – Karolowi Strasburgerowi. Mężczyzna dał się poznać jako osoba chętnie żartująca i uśmiechnięta, lecz tym razem powiedział coś, po czym nikomu do śmiechu nie było. 

Familiada” jest jednym z najpopularniejszych polskich teleturniejów. Pierwszy odcinek wyemitowany został w 1994 roku, a od tamtego czasu produkcja zdecydowanie rozwinęła skrzydła oraz otworzyła się na modę.

Pytania zadawane uczestnikom coraz częściej dotykają kwestii nowych technologii oraz innowacji. Twórcy odeszli również od formy przyjmowania do programu samych rodzin. Drużyny składać się mogą również z przyjaciół, znajomych oraz osób, które łączy wspólna pasja.

Program przede wszystkim jednak zyskał sympatię Polaków za sprawą charyzmatycznego prowadzącego, Karola Strasburgera. Mężczyzna dał się poznać jako ekspert od charakterystycznego poczucia humoru oraz gierek słownych, a jego żarty cytują z chęcią wszyscy internauci. Obecnie celebrytę zobaczyć można również w nowej produkcji Polsatu – „Lepiej późno niż wcale”, gdzie bardzo ostro wypowiedzieć się postanowił w kwestii szamanów.

Karol Strasburger ostro o szamanach

Prezentera „Familiady” od pewnego czasu zobaczyć można w nowej produkcji „Lepiej późno niż wcale”, która od połowy września emitowana jest na antenie telewizji Polsat. W ostatnim odcinku uczestnicy mieli za zadanie spotkać się z szamanem, jednak nie wszystkim pomysł ten przypadł do gustu.

– Szamana mamy z głowy, szamanom nie wierzę, nie chce mieć z nimi do czynienia, ani nie chce mieć od nich żadnych przepowiedni. One są mi do niczego niepotrzebne – ostro stwierdził Karol Strasburger po spotkaniu.

Takie słowa nie pozostawiły żadnych wątpliwości – mężczyzna sprzeciwia się takim praktykom i ma do nich bardzo skrajne podejście. Jednocześnie wiele osób zaskoczonych było powagą prezentera. Podczas rozmowy Piotra Polska z szamanem jednak prowadzący program „Familiada” nie mógł powstrzymać się od żartu w swoim stylu.

– Mówił dziad do obrazu, a obraz do niego ani razu – powiedział do Krzysztofa Hanke obserwując przyjaciela mówiącego do szamana.

Strasburger nie tylko w programie „Familiada”. Nowy hit Polsatu

Do tej pory prowadzący kojarzony był wyłącznie w teleturniejem „Familiada”, jednak teraz fani oglądać go mogą również w „Lepiej późno niż wcale”. Jest to całkiem nowy format w polskiej telewizji, który polega na pokazaniu gwiazd telewizji lat 90. podczas egzotycznej podróży po świecie, gdzie doświadczają wielu nieznanych im sytuacji.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

W "Barwach szczęścia" zachwyciła wszystkich... Jej karierę przerwała straszna choroba!

Pomysł na program wziął się z koreańskiego formatu „Grandpas Over Flowers”, gdzie produkcja okazała się absolutnym hitem komercyjnym i zgromadziła przed odbiornikami miliony widzów. Za produkcję polskiej wersji odpowiada japońska firma Tofu Media, której współzałożycielem jest polski youtuber Krzysztof Gonciarz.

Kliknij po więcej, na pewno cię zaciekawi

ZOBACZ TAKŻE: 

  1. Fani M jak miłość we łzach. Odcinek 1392 zmiękczy każde serce, streszczenie
  2. Słynna dziennikarka Polsatu żyje w koszmarze. Nie może o tym mówić
  3. Gigantyczny sukces Gessler! Celebrytka dumna jak paw
  4. NAUKOWCY POWIEDZIELI TO JUŻ OFICJALNIE! MUSISZ OGRANICZYĆ MIĘSO, INACZEJ UMRZESZ
  5. Ile zarabia Agnieszka Chylińska? Zarobki gwiazdy to kosmos

Wstydliwe sekrety największej legendy TVP wyszły na jaw! [ZDJĘCIA]

ŹRÓDŁOpudelek.pl

Redaktor, recenzent, copywriter.