Strasburger zamarł! Wstydliwa wpadka w Familiadzie

Strasburger zamarł! Wstydliwa wpadka w Familiadzie

Familiada znów pojawiła się na ustach polskich telewidzów. Wszystko przez typową, męską wpadkę, która przydarzyła się w trakcie emisji ostatniego odcinka popularnego teleturnieju. Nawet Karol Strasburger okazał zdziwienie odpowiedzią uczestnika programu.

Familiada to bez wątpienia jeden z najpopularniejszych teleturniejów w polskojęzycznej telewizji. Produkcja, która zadebiutowała w TVP przed 24 laty, nadal jest bardzo lubiana przez telewidzów, którzy czasem zostają uraczeni bardzo ciekawymi odpowiedziami ze strony uczestników. Dokładnie do takiej właśnie sytuacji doszło w trakcie ostatniego odcinka programu.

Familiada: uczestnik nie wytrzymał emocji

Dla wielu start w Familiadzie prowadzonej przez Karola Strasburgera jest istnym spełnieniem marzeń. Kultowe show pomimo swojego wieku nadal jest jedną z bardziej sztandarowych produkcji Telewizji Publicznej, która dzięki programowi zyskuje coraz to nowszych fanów. W ostatnim odcinku prowadzący program zadał pytanie, które z pozoru wydawało się bardzo proste. Jednak nie dla uczestnika, który za bardzo podekscytowany był samym pojawieniem się u boku Karola Strasburgera. Pytanie o „niebieski kosmetyk” nie należało do wybitnie ciężkich. Niemniej, mężczyzna, który odpowiadał na pytanie, tak bardzo się zdenerwował, że wypalił jednym tchem puder". Odpowiedź bardzo rozbawiła zebrane w studiu przedstawicielki płci przeciwnej, które nie miały problemu z odpowiedzią i wskazały na lakier do paznokci, tusz do rzęs i cień do powiek. DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Wypowiedź mężczyzny jest prawdziwym hitem internetu

Pomimo tego, że mężczyzna nie odgadł właściwego wariantu odpowiedzi, a nawet sam Karol Strasburger nie mógł powstrzymać się od uśmiechu skierowanego w jego stronę, to filmik z nieporadną wypowiedzią uczestnika stał się prawdziwym hitem portalu YouTube, zdobywając zaledwie 3 dni od publikacji 60 tysięcy odtworzeń. Internauci pomimo wielkiej gafy ze strony uczestnika programu okazali mu wielką wyrozumiałość, a także zrozumienie w kwestii jego zabawnej odpowiedzi na pytanie. Internauci wskazują, że mężczyzna z racji swojej płci wcale nie musi być zainteresowany branżą kosmetyczną, a jego pomyłka wynikła z nerwów. Pomimo śmiechów, które towarzyszyły mężczyźnie w trakcie całego dalszego trwania programu, to ten nie poddał się i próbował dalej walczyć o główną wygraną. Pomimo starań, drużyna Narciarzy, w której się znajdował, przegrała odcinek programu.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Aktualne zdjęcia Poli Raksy SZOKUJĄ. Aktorka skończyła 77 lat
  2. Ile emerytury ma Beata Tyszkiewicz? Kwota jest SZOKUJĄCO MAŁA
  3. Ktoś zaatakował konto Wałęsy! Prezydent wskazał winnych
  4. Zdrowie Magdy Gessler jest zagrożone! Nie powinna nawet wychodzić z domu
  5. Służba Ochrony Państwa nie zdała egzaminu? Ten film tego dowodzi
 
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News