Kuriozalna wpadka w Familiadzie, tak głupio jeszcze nie było. Widownia ryknęła śmiechem

Kuriozalna wpadka w Familiadzie, tak głupio jeszcze nie było. Widownia ryknęła śmiechem Źródło: Facebook/ Familiada TVP

Program "Familiada" przoduje jeśli chodzi o wpadki. Tym razem niecodzienna sytuacja rozbawiła całą widownię i samego prowadzącego. Co tym razem stanie się hitem Internetu?

Familiada jest znana z charakterystycznych żartów prowadzącego, a także niezliczonej ilości wpadek i dziwnych odpowiedzi. Co tym razem wywołało niemałe poruszenie i śmiech widowni?

Z pewnością wiele żartów i wpadek przeszło już do historii związanej z telewizją i z tym teleturniejem. Prawdopodobnie częściowo dzięki temu program istnieje w Polsce od 25 lat i ma się bardzo dobrze. Ostatnia wpadka wzbudziła wiele śmiechu i jak to w sieci, jest powszechnie komentowana. 

"Familiada" zaliczyła kolejną kuriozalną wpadkę

W finałowej rundzie występowali panowie, o wdzięcznej nazwie drużyny "Smoki". Kiedy już byli o krok od wygrania 15 tysięcy złotych, otrzymali pytanie, którego się nie spodziewali. Okazało się banałem dla kobiet, a dla płci przeciwnej niekoniecznie. Karol Strasburger zapytał "czego używa się do manicure?". Było to niemałe zaskoczenie dla mężczyzn. Okazało się, że żaden z nich nie potrafi udzielić na to pytanie prawidłowej odpowiedzi. 

Jeden z panów odpowiedział, że jest to puder. Według kolejnego była to szminka i reasumując, każdy z uczestników był przekonany, że chodzi o makijaż. Widownia jak zawsze zareagowała śmiechem, wpadka była bardzo zabawna. Przegranym jednak nie było do śmiechu. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Wpadka tak wielka, jak legendarne: "Więcej niż jedno zwierzę to...?"

Prawidłowe odpowiedzi oczywiście dotyczyły dbania o paznokcie u rąk. Manicure to zabieg kosmetyczny, którym poddawane są nasze dłonie. Do tego celu używa się między innymi pilniczków, czy też cążków, a ma to na celu zadbanie o płytkę paznokcia i skórki wokół niego. Jest to raczej domena kobiet, więc nic dziwnego, że pytanie sprawiło trochę kłopotu uczestnikom. Jednakże było to sporym powodem do śmiechu i z pewnością będzie to przez jakiś czas wspominane.

To oczywiście niejedna wpadka, która się zdarzyła w programie. Jest kilka takich niemalże legendarnych, które nie tylko fani, ale dużo innych osób, chętnie wspominają. Najbardziej popularna, to oczywiście pytanie Strasburgera dotyczące zwierząt. Brzmiało ono: "Więcej niż jedno zwierzę?". Odpowiedzi jakie usłyszał, przeszły jego najśmielsze oczekiwania i rozbawiają do dziś. Na pewno nie da się zapomnieć odpowiedzi, które udzieliły pewne swojej wiedzy uczestniczki, według których to była owca i lama. 

źródło: Wirtualna Polska

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Agnieszka Radwańska miała operację plastyczną? Fani: "Co ona zrobiła z twarzą?!". Jej nowy wygląd was ZSZOKUJE!
  2. Jolanta Kwaśniewska na zdjęciu z młodości w długich włosach. To najpiękniejsza Pierwsza Dama w historii Polski. Ten widok zwali was z nóg!
  3. Koszmarne informacje Polsatu. Helikopter rozbił się na skoczni narciarskiej
  4. Niewyobrażalna wpadka. Księżna Kate złożyła wizytę Archiemu i zapomniała o kluczowej rzeczy
  5. Kolejne potężne zmiany w 500 plus?! To będzie rewolucja większa, niż pieniądze na pierwsze dziecko

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News