"Kogoś poj***ło!". Fala oburzenia po Familiadzie

"Kogoś poj***ło!". Fala oburzenia po Familiadzie Źródło: screen/youtube/TeleFamily

Familiada jest polskim teleturniejem, który jest emitowany przez telewizję TVP2 już od ponad 22 lat. Przez ten czas zdobył uznanie widzów, jednak to, co wydarzyło się w ostatnim odcinku, wzburzyło fanów, którzy nie szczędzili słów w komentarzach. 

Familiada jest jednym z najdłużej emitowanych programów w TVP, którym widzowie cieszyć się mogą od 1994 roku. Przez ten czas w studiu pojawiło się tysiące uczestników, organizowanych było wiele odcinków specjalnych oraz akcji charytatywnych, jedno jednak wciąż pozostaje bez zmian - prowadzący Karol Strasburger i jego niesamowite poczucie humoru. W ostatnim czasie teleturniej często krytykowany jest przez widzów oraz internautów, którzy twierdzą, że pytania są zbyt mało kreatywne, a cała formuła za mało nowoczesna i innowacyjna. Jak się okazuje, producenci wyszli naprzeciw prośbom swoich fanów, lecz nie wszystko poszło zgodnie z planem. Internauci są oburzeni i nie oszczędzają twórców w komentarzach.

Familiada: nawet system nie znał odpowiedzi

Familiada w ostatnim czasie robi wszystko, by zadowolić swoich widzów. W ostatnich tygodniach pojawiło się wiele głosów sugerujących, że program się zestarzał i nie nadąża za najnowszymi trendami nowoczesnego show, TVP musiało więc podjąć odpowiednie kroki. Zadawane przez Karola Strasburgera pytania z każdym odcinkiem są coraz nowocześniejsze i dotykają współczesnych tematów. Tym razem jednak kreatywność twórców zdecydowanie przerosła możliwości techniczne programu. Uczestników zapytano o języki programowania. Pierwszy mężczyzna bez zastanowienia postawił na Javę, którą system zaliczył jako Javascript. Jego przeciwnik z kolei po zastanowieniu i małym dylemacie odpowiedział "C". Jak się okazało, odpowiedź została uznana za błędną, mimo późniejszego ujawnienia na tablicy "C++", co wywołało oburzenie fanów.

Internauci oburzeni. "Kogoś poj***ło!"

Niezorientowanym wytłumaczyć należy, że pierwszemu uczestnikowi zaliczono odpowiedź, która dużo bardziej różniła się od prawidłowej, niż stało się to w przypadku jego przeciwnika. Takie niedostosowanie systemu odpowiedzi oburzyło fanów, którzy są lepiej zorientowani w tej dziedzinie.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ - Java z Java Script ma tyle wspólnego co kot z kotylionem. Natomiast C i C++ to tylko, że tak powiem, zmiana generacji. Kogoś po***ło! - pisze wzburzony widz. - W sumie najlepsze było w tym to, jak koleś powiedział "Java" to mu zaliczyli jako "Java Script", a kolejny podał hasło "C" to mu nie zaliczyli jako "C++". F*ck logic - napisała kolejna osoba. Całą sytuację obejrzeć można w linku poniżej, wyraźnie widać tam również zmieszanie prowadzącego program Familiada, który wyraźnie nie miał pojęcia o tematyce pytania i chciał jak najszybciej przez nie przebrnąć. ZOBACZ TAKŻE: 
  1. Przerażający wypadek wojsk USA w Polsce! Amunicja rozsypana po autostradzie
  2. Córka Lisa pokazała za dużo? Odsłoniła bardzo wiele
  3. Meghan Markle jest w ciąży! Znamy termin porodu, jakiej płci będzie dziecko?
  4. Jaką sukienkę wybrać do figury Jabłko? Postaw na nogi!
  5. CHCIAŁ GO ODDAĆ DO SCHRONISKA JAK RZECZ. POWSTRZYMAŁA GO ROZRYWAJĄCA SERCE SYTUACJA
Następny artykuł