Karol Strasburger ujawnia kulisy narodzin córki. Jego młodziutka żona nie jest w najlepszym stanie

Karol Strasburger ujawnia kulisy narodzin córki. Jego młodziutka żona nie jest w najlepszym stanie Źródło: youtube.com/Plejada

Prowadzący program "Familiada", 72-letni Karol Strasburger, został ojcem. Jego radość jest tak nieziemska, że postanowił udzielić pierwszego wywiadu po przyjściu córeczki na świat. Okazuje się, że młodsza od niego żona nie jest w najlepszym stanie.

Gwiazda programu "Familiada" opowiedziała w najmniejszych szczegółach o narodzinach córeczki. Karol Strasburger nie krył nawet tego, że Małgorzata Weremczuk nie czuje się najlepiej.

Gospodarz programu "Familiada" został tatą. Nie posiada się z dumy

Karol Strasburger wywołał spore zamieszanie, kiedy w wakacje wyszło na jaw, że ożenił się ze swoją wieloletnią menadżerką, Małgorzatą Weremczuk. Kobieta jest młodsza od niego o 37 lat, co zbulwersowało prasę bulwarową, a tym samym dziennikarze zaczęli drążyć temat ciąży. Chcieli wiedzieć, czy 72-letni prezenter chciałby zostać tatą, ale para nie dała się podejść. Wspominali jedynie, że nie wykluczają pojawienia się dziecka.

Brat Małgorzaty Weremczuk zdradził, że żona gwiazdy "Familiady" została mamą. Był to szok dla wszystkich, bowiem para nie potwierdzała do tej pory żadnych plotek o ciąży i bardzo dbała o swoją prywatność. Nikt nie był świadomy tego, że już na ślubie panna młoda nosiła pod sercem córkę, Laurę.

Karol Strasburger opowiedział o męczącym porodzie i wymagającej córce

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Karol Strasburger od razu po narodzinach dziecka stał się najbardziej rozchwytywanym przez dziennikarzy, polskim celebrytą. Wszyscy chcieli wiedzieć, jak czują się jego żona i córka. Teraz postanowił przerwać milczenie i o wszystkim opowiedzieć. 

- Wszystko zakończyło się dobrze. Poród przebiegł dość sprawnie, choć dla Małgosi był męczący. Nasza córeczka urodziła się zdrowa i radosna. Dostała 10 punktów w skali Apgar. Jesteśmy w siódmym niebie, pękam ze szczęścia - zachwycał się prowadzący "Familiadę" w rozmowie z Faktem i zdradził jeszcze kilka innych rzeczy.

Okazało się również, że jego ukochana nie jest w najlepszym stanie, ale staje na wysokości zadania we wszystkich obowiązkach młodej mamy. 

Dzisiaj grzeje: 1. Mąż porzucił ją, gdy była w 36. tygodniu ciąży. Otworzyła piekarnik w ich wspólnym domu i zamarła
2. 72-letni Karol Strasburger został właśnie ojcem! Znamy płeć i imię dziecka

- Małgosia jest zmęczona, prawie nie śpi. Karmi córeczkę piersią co trzy godziny, bo mała tego się domaga. Bycie w ciąży to spory ciężar i trudny okres dla przyszłej mamy. Potem okazało się, że nadchodzi poród, choć termin był za tydzień. Małgosia znosi jednak cierpienia fantastycznie i dzielnie - opowiada Karol Strasburger.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Lelum.pl: Portal dla nowoczesnych kobiet. Kto jest redaktorem naczelnym?
  2. Grupa mediowa IBERION. Stawiamy na rozwój, ambicję, innowacyjność
  3. Pikio: Kim jest właściciel, redaktor naczelny? Wszystko o Pikio.pl
  4. Biznes Info - portal o finansach małych i dużych
  5. IBERION grupą mediową przyszłości. Jakie wartości wyznaje firma?


Źródło: Plotek

Następny artykuł