Największa tajemnica "Familiady" odkryta po latach. Wiadomo już, kim są ankietowani

Największa tajemnica "Familiady" odkryta po latach. Wiadomo już, kim są ankietowani Źródło: YouTube/Barthi .WRz

Familiada od lat skrywała przed nami tajemnice. Dziś ta prawda wychodzi na jaw. Już wiadomo, kim są tajemniczy ankietowani w programie.

Familiada jest znanym i lubianym programem telewizyjnym goszczącym na naszych ekranach już ponad 25 lat. Telewizja polska nieprzerwanie dostarcza rozrywki fanom teleturnieju. Program bardziej bawi niż edukuje, ale nikt na tym się już chyba nie skupia. Najważniejsze jest, żeby było zabawnie.

Program emitowany w TVP2 kojarzy się nam przede wszystkim chyba z prowadzącym i jego słynnymi żartami. Karol Strasburger stał się już twarzą mało śmiesznych dowcipów, a chyba nikt nie wyobraża sobie kolejnego odcinka bez "żenującego żartu prowadzącego".

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Familiada i jej sekrety 

Jednym z największych sekretów "Familiady" był kiedyś "kącik muzyczny". Zagadka się rozwiązała, a raczej w sieci pojawiło się zdjęcie tego sekretnego miejsca w programie. Każdy z telewidzów był ciekawy, jak ono w rzeczywistości wygląda i czy naprawdę istnieje. Okazało się, że nie tylko istnieje i wiemy jak wygląda, ale też prowadzący uchylił rąbka tajemnicy, czego można posłuchać. Są to najnowsze hity z list przebojów jak i muzyka klasyczna. 

- Czasem trzeba przyłożyć jakimś rockiem, tak by naszego uczestnika trochę ogłuszyć - wyznał Strasburger.

No dobrze, a co z ankietowanymi? Prowadzący również podzielił się i tym sekretem. Otóż nasi tajemniczy ankietowani to tak naprawdę uczestnicy programu. Ankieterki, które odpowiedzialne są za telefoniczny nabór do programu zadają przyszłym uczestnikom pytania. Za każdym razem pytanie kierowane jest do grupy 100 osób w różnym przedziale wiekowym.

Kilka razy nawet ankietowanymi byli zwykli posiadacze Facebooka, którzy brali udział w internetowych sondażach. Są to także osoby, które już zakwalifikowały się do programu i mają w nim wystąpić. 

Dzisiaj grzeje: 1. Nie żyje legenda telewizji. Zmarł niespodziewanie, miał tylko 54 lata
2. Prawdziwe problemy synowej Zenka Martyniuka dopiero się zaczynają. Daniel udowadnia, na co go stać

Tajemnice "Familiady" zostały rozwiane. Teraz w spokoju ducha możemy śmiać się z żartów prowadzącego czy wyszukiwać zabawnych odpowiedzi na pytania uczestników. Możemy też próbować odgadnąć odpowiedzi ankietowanych wiedząc, kim oni są. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Uważaj na grzybobraniu. Straż leśna wystawi MANDAT NA 500 ZŁ
  2. Agata Duda na wizycie w USA przebiła samą siebie. Melania Trump zzielenieje z zazdrości
  3. Mąż słodko zemścił się na żonie. Wszystko stało się podczas smażenia jajek sadzonych
  4. Agnieszka Chylińska sfotografowana bez makijażu. Zdjęcie wywołało poruszenie, twierdzą, że wygląda jak Maryla Rodowicz
  5. Rodzina cieszyła się właśnie kolacją, gdy u progu ich drzwi pojawił się nieproszony gość. Wszyscy radzą im, by natychmiast spalili dom  

źródło: radio zet

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News