Strasburger zaniepokoił wszystkich. Nie ochrzcił swojej córeczki, wiadomo dlaczego

Strasburger zaniepokoił wszystkich. Nie ochrzcił swojej córeczki, wiadomo dlaczego Źródło: youtube.com

Gwiazdor programu "Familiada" jest na ustach wszystkich, odkąd niedawno został tatą. Chętnie udziela wywiadów, wyczerpująco odpowiadając na pytania dotyczące całkowicie nowej sytuacji. Wraz z partnerką nie ochrzcili jednak małej Laury.

Prowadzący teleturniej "Familiada" nie schodzi z pierwszych stron gazet i portali internetowych. Tym razem dziennikarze zainteresowali się tym, że Karol Strasburger nie ochrzcił córki. Wiadomo, dlaczego.

Gwiazda programu "Familiada" chłonie każdą chwilę spędzoną z córką

Karol Strasburger jest zakochany po uszy w małej Laurze. Nie wymiguje się od jej kąpania i przewijania, lubi te chwile pełne bliskości. Jego żona, Małgorzata, zdecydowanie odnajduje się w prezentowaniu Laurze nowych zabawek i ubranek.

- Otoczyli Laurę wielką miłością. Dbają o każdy szczegół w jej życiu. Dopytują lekarzy, gdy są czymś zaniepokojeni, jak to rodzice pierwszego dziecka, dla których wszystko jest nowe - opowiada przyjaciółka rodziny Strasburgerów.

Zarówno dla Małgorzaty, jak i dla Karola Strasburgera to pierwszy taki moment w życiu, kiedy zostali rodzicami. Prowadzący "Familiadę" do tej pory nie doczekał się dzieci. Para jednak nadal nie ochrzciła córki. Uspokajają, że oczywiście mają to w planach, jednak według informatora chodzi o całkowicie inną kwestię - nadmierną troskę i zmartwienia.

Karol Strasburger samotnie wyjechał. Po jego powrocie można myśleć nad uroczystością

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

- Oni na razie wszystkiego się uczą, serce im się rozrywa, gdy nie wiedzą, dlaczego córeczka płacze. Teraz bardzo denerwowaliby się i stresowali tym, jak dziewczynka zniosłaby ceremonię. Chcą więc jeszcze poczekać, wszystko odbędzie się w swoim czasie. Tym bardziej, że jest za co dziękować Bogu - powiedział dziennikarzom informator "Świat i Ludzie".

Dzisiaj grzeje: 1. Michał Wiśniewski przekazał smutną wiadomość. Wiernie trwała u jego boku, ale jednak odeszła, fani we łzach

2. Pamiętacie piękną Mariolkę z „Czterdziestolatka”? Wiemy, jak potoczyły się jej losy po serialu

Na tę chwilę Karol Strasburger wybrał się także na narty, samotnie. Następnym razem chce wybrać się w góry już w trójkę. Długo myślał nad wyjazdem, lecz żona uspokoiła go, że poradzą sobie same. To właśnie dlatego para jeszcze nie zdecydowała się ochrzcić małej Laury. Kiedy zrobi się cieplej dziewczynka na pewno lepiej zniesie kościelną uroczystość i nie będzie już takim małym bobasem, jakim jest teraz. Niezadowolenie Laury nie jest wtedy przewidziane, chyba, że chrzciny zbiegną się w czasie z bolesnym ząbkowaniem.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Ciężarnej dwukrotnie odmówiono przyjęcia do szpitala. Kiedy dziecko przyszło na świat było już za późno
  2. Nie żyje były trener polskiej reprezentacji skoczków. Poprowadził swojego zawodnika do złota na igrzyskach
  3. Trudno nie złapać się za głowę. Ujawniono, ile zarobił Kubacki, braknie słów
  4. Nie miał litości dla Agaty Dudy. Wypomniał wstydliwą historię, wolałaby, żeby świat o niej nie wiedział
  5. Marta Manowska jest załamana. Bardzo smutne informacje, współczujemy z całego serca
  6. W McDonald's doszło do horrendum. Rodzice nie będą już tak chętnie brać tam dzieci?

Źródło: Pomponik

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News