Największy suchar w historii Familiady. Ten żart do dziś rozkłada na łopatki każdego, pękniecie ze śmiechu

Największy suchar w historii Familiady. Ten żart do dziś rozkłada na łopatki każdego, pękniecie ze śmiechu Źródło: Screen/TVP

"Familiada" zasłynęła nie tylko ze zmagań rodzin w teleturnieju, ale także z charakterystycznych żartów prowadzącego. Karol Strasburger nieraz na antenie opowiadał "czerstwe" dowcipy, jednak ten przebija wszystkie.

"Familiadana antenie TVP trzyma się już od 1994 roku. Program cieszy się niesłabnącą popularnością, a od samego początku związany jest z nim Karol Strasburger. W tym roku show obchodzi swoje 25-lecie na ekranach. To dobra okazja, aby przypomnieć chyba największy "suchar" słynnego prowadzącego.

Pierwszy suchar z programu "Familiada"

Do dziś wielu internautów za najbardziej "czerstwy" żart w historii programu uważa ten pierwszy. Okazuje się, że praktycznie od samego początku emisji, Karol Strasburger rzucał "sucharami" na wizji, choć wtedy jeszcze nie był z tego tak powszechnie znany.

- Kierowca przejeżdża bardzo szybko przez miasteczko. Jest złapany na radar przez policję. Tak dla informacji, 60 km/h można teraz [...] Przejeżdża, ma 120 na liczniku. Policjant mówi - panie kierowco, czy pan zwariował przez teren zabudowany 120 km/h. Niech pan się jakoś wytłumaczy. No panie władzo, taka sprawa dziwna, przed chwilą z kolegami z pracy wypiliśmy, wie pan troszeczkę i bardzo śpieszę się do domu, zanim mi gorzała do głowy uderzy - zażartował Strasburger.

Wywołał tym salwę stłumionego śmiechu na sali.

Nie tylko Karol Strasburger bawił widzów. Uczestnikom też zdarzały się wpadki

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Jak w każdym teleturnieju, tutaj też zdarzają się również mniej mądre odpowiedzi uczestników. Takimi popisywali się również biorący udział w "Familiadzie". Świetnym przykładem są dwie uczestniczki, które na pytanie o małe, niebezpieczne zwierzę, odpowiedziały "kuna", a zaraz po tym padła "mucha".

Dzisiaj grzeje: 1. Siostry przez 40 lat robiły sobie zdjęcia. Ostatnie wzrusza do łez. Przygotujcie chusteczki
2. Myślał, że nastał spokój, po tym jak wszyscy poznali sekrety jego 16-letniej córki. Wszedł do jej pokoju i zamarł

Innym przykładem takiej sytuacji był uczestnik, który na pytanie o to, jakie państwo powstało w wyniku rozpadu ZSRR - odpowiedział "Czechy". Z kolei na to samo pytanie uczestniczka z innej rodziny odpowiedziała "Polska". Natomiast prawdziwą sławą okryło się już pytanie o "więcej niż jedno zwierze", na które padły odpowiedzi "owca" oraz "lama".

Najlepsze newsy dnia:

  1. Potrzebujesz gotówki? Istnieją dwa banalne sposoby, żeby szybko ją zdobyć
  2. Szykuje się góra pieniędzy dla emerytów od PiS. Nawet po 2,5 tys. zł dodatków
  3. Agnieszka Woźniak-Starak odejdzie z telewizji i przejmie firmę męża? ”Teraz dzieło jego życia będzie kontynuować jego żona”
  4. 2-latka błagała, by przestał. Dziecko poniosło straszne konsekwencje po brutalnym gwałcie, tylko dla ludzi o mocnych nerwach
  5. Sąsiedzi skarżyli, że jego pies nie daje im żyć, gdy nie ma go w domu. Właściciel zamontował kamerę, by przekonać się, co wyczynia zwierzak
  6. Najlepsze zapiekanki pod słońcem. Genialne i proste przepisy, które od razu pokochasz

Źródło: Popularne

Następny artykuł