Czy podpisali intercyzę? Świeżo upieczona żona prowadzącego Familiadę jest młodsza od męża o 37 lat

Czy podpisali intercyzę? Świeżo upieczona żona prowadzącego Familiadę jest młodsza od męża o 37 lat Źródło: instagram.com/karolstrasburger.official/

Prowadzący teleturniej "Familiada" doskonale rozdziela swoje życie prywatne od tego w świetle fleszy. Miał świadomość tego, że przy tak ważnym wydarzeniu jak ślub, media będą spekulować na różne tematy. Brukowce rozpisują się o intercyzie, ale czy to prawda? Żona komentuje.

Gospodarz programu "Familiada" po romantycznych i pełnych radości chwilach, musi stawić czoła tabloidom. Wiele mediów podaje nieprawdziwe informacje, a Karol Strasburger wraz ze świeżo upieczoną żoną muszą odbierać telefony i dementować wymysły dziennikarzy. Dziś już wiadomo, czy podpisali intercyzę - wypowiedziała się żona Karola i skomentowała całe zamieszanie.

Żona Karola Strasburgera wypowiedziała się odnośnie do intercyzy. To piękne

Od momentu, kiedy gwiazdor TVP pochwalił się pierwszymi ujęciami z ceremonii ślubnej w mediach nie brakuje kolejnych spekulacji dotyczących jego związku. W ostatnich godzinach coraz częściej mówi się o tym, że prezenter nie zdecydował się podpisać intercyzy ze swoją młodszą o ponad 30 lat małżonką. Jak wygląda prawda?

Małgorzata Strasburger na doniesienia Super Expressu roześmiała się, oraz wytłumaczyła, że nikt w tym temacie nie podejmował z nią kontaktu.

- Jeśli dwoje ludzi chce być ze sobą, jeśli sobie ufa, to intercyza nie jest potrzebna. Zbudowaliśmy naszą miłość na bazie przyjaźni, docieraliśmy się wiele lat. Ślub był podsumowaniem tego - stwierdziła panna młoda.

Gwiazdor teleturnieju "Familiada" poślubił o 37 lat młodszą kobietę. Planują dzieci

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

- Nie ukrywam, że jako 35-letnia osoba chciałabym być mamą, uważam jednak, że nie jest to temat do dyskusji w gazecie (...) Nie zamierzam robić żadnych okładek, ani sesji zdjęciowych. Z Karolem nie siadamy na kanapach w telewizjach śniadaniowych i nie opowiadamy o naszej miłości. Nie chodzimy po ściankach i imprezach. Uważamy, że nie wszystko jest na sprzedaż. Ślubu jednak nie zamierzaliśmy ukrywać. Podsumował on wiele lat naszej przyjaźni - szczerze oraz dosadnie wypowiedziała się Karolina Strasburger.

Dzisiaj grzeje: 1. Wszyscy myśleli, że ten pies wraca na grób swojego pana. Prawda okazała się zupełnie inna

2. Resort zabrał głos w sprawie 500 plus. Wiemy, kto nie dostanie pieniędzy

Reasumując, małżeństwo nie podpisało intercyzy, ponieważ wierzą w miłość. Będą się również starać o dziecko, chociaż u internetowych "hejterów" ten temat jest dość dyskusyjny, z powodu dzielących parę 37 lat.

- Nie każda 35-latka jest taka sama i nie każdy 72-latek jest "dziadem", jak hejterzy lubią określać Karola w internecie - skwitowała jego żona.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Najbardziej TOKSYCZNE połączenia znaków zodiaku! Te pary NIGDY nie będą ze sobą szczęśliwe
  2. Panna młoda weszła do kościoła i nagle zapadła grobowa cisza. Ksiądz prawie zemdlał ze wstydu
  3. Adoptował szczeniaka. To, co robi z nim, gdy przynosi go do domu, doprowadza do łez
  4. Krzysztof Jackowski zaniepokojony popularnym produktem ze sklepu. "To nie jedzenie, to mina przeciwpiechotna"
  5. Tego noworodka miało nigdy nie być. Urodził się trzymając dowód na to w rączce, pielęgniarki zrobiły zdjęcie

Źródło: Pomponik

Następny artykuł