Karol Strasburger wziął ślub! Jego wybranka wygląda jak nastolatka

Karol Strasburger wziął ślub! Jego wybranka wygląda jak nastolatka

Prowadzący teleturniej "Familiada" zdecydował się wziąć ślub. Pan młody ma 72 lata, a jego partnerka wygląda jak nastolatka. To już trzeci ślub Karola Strasburgera.

Prowadzący program "Familiada" ożenił się po raz trzeci. Nowa partnerka Karola Strasburgera jest od niego dużo młodsza i wygląda jak nastolatka. Prezenter zdecydował się na wzięcie ślubu po 10-letniej znajomości.

Znany z programu "Familiada" Karol Strasburger miał przedtem dwie żony. Utrata drugiej była dla niego wielką tragedią

Pierwszą żoną Karola Strasburgera była aktorka Barbara Burska, która grała choćby w "13 posterunku" czy w "Czterdziestolatku". Niestety, związek prezentera z aktorką zaczął się rozpadać. W międzyczasie poznał Irenę Morcińczyk na widowni w trakcie wyścigów samochodowych. Para szybko się związała i zakończyła poprzednie małżeństwa.

Karol Strasburger był z Ireną przez blisko 30 lat, mimo wielu pogłosek o kryzysie w związku. Para nigdy nie zdecydowała się dla dziecko. Dużym ciosem dla prezentera była choroba żony, która zakończyła się w końcu śmiercią Ireny. Kobieta zmarła w nocy z 9 na 10 grudnia w 2013 roku.

Karol Strasburger bierze ślub po raz trzeci. Jego partnerka jest o 37 lat młodsza

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Karol Strasburger wzięcie trzeciego ślubu ogłosił na Facebooku. Przyznał, że małżeństwa rozpadają się nie z powodu braki miłości, a z powodu braku przyjaźni. Dlatego też po 10 latach znajomości ze swoją menadżerką, Małgorzatą Weremczuk, postanowił wziąć ślub. Parę różni 37 lat, bo Karol Strasburger ma już 72 lata, a jego partnerka 35, choć wygląda na dużo młodszą. Jednak wieloletnia znajomość sprawiła, że różnica wieku w ich relacji straciła znaczenie.

Dzisiaj grzeje 1. Krzysztof Krawczyk przyjął ostatnie namaszczenie. Szczere wyznanie o śmierci
2. Dowód osobisty. Nowe rozwiązanie nie pozwoli Ci zapomnieć o konieczności jego wymiany

- Świadomi praw i obowiązków wynikających z założenia rodziny uroczyście oświadczamy, że po 10 latach naszej PRZYJAŹNI z Małgorzatą Weremczuk i budowania RAZEM tego niezniszczalnego fundamentu, wstąpiliśmy w związek małżeński i przyrzekamy, że uczynimy wszystko, aby nasze małżeństwo, było zgodne, szczęśliwe i trwałe - napisał na swoim profilu Karol Strasburger, dziękując fanom za życzenia i wsparcie.

Źródło: Facebook/Karol Strasburger

  1. Będziecie płakać! 5-latek zmarł na straszliwy nowotwór. Jego ostatnie życzenie złamie wam serce
  2. Znaki zodiaku najlepszych kobiet. Faceci szaleją na ich punkcie. To najlepsze żony i kochanki
  3. Margaret odchodzi z Kościoła. Czarę goryczy przelała masturbacja
  4. 6-miesięcznie dziecko zmarło, mama zapadła w śpiączce. Dramat w warszawskim parku w końcu doczeka się rozstrzygnięcia
  5. Nie żyje reprezentant kraju, uczestnik mistrzostw świata. Media przekazały wiadomości o nagłej śmierci piłkarza

Źródło: Facebook

Następny artykuł
0 Skomentuj

Którego twardziela z Pierwszej Miłości wolisz?

Komentarze 0

Ocena artykułu