Niedawno oglądaliśmy go w "Familiadzie", teraz podano wieść, która ścina z nóg. Nie żyje znany muzyk

Niedawno oglądaliśmy go w "Familiadzie", teraz podano wieść, która ścina z nóg. Nie żyje znany muzyk Źródło: .

Program "Familiada" już od dawna był jego marzeniem. Muzyk chciał wystąpić w popularnym programie i niedawno wreszcie mu się to udało. Nic nie wskazywało jednak na to, że niedługo później będziemy musieli się z nim pożegnać. Media właśnie obiegła informacja o śmierci muzyka.

"Familiada" była jednym z ostatnich jego marzeń, które udało mu się spełnić. Gitarzysta czerpał z życia tyle, ile tylko było to możliwe. Jego przyjaciele z wielkim bólem poinformowali o nagłej śmierci, która wstrząsnęła każdym z nich. Podano również dokładne informacje na temat pochówku.  

Zmarł znany muzyk. Jeszcze nie tak dawno mogliśmy oglądać go w programie "Familiada" 

Robert "Czorny" Stolarka był gitarzystą zespołu "Wszyscy Byliśmy Harcerzami", który powstał w 2012 roku na bazie zespołów: McAron, No Smoki i Radosław Stolar. Ich kariera muzyczna z każdym rokiem rozwijała się coraz bardziej, a swoje koncerty grali między innymi na juwenaliach czy Pol’and’Rock Festivalu. Nie tak dawno wystąpili wspólnie w programie "Familiada" i zupełnie nic nie zwiastowało tego, że chwilę później będziemy musieli pożegnać się z jednym z członków zespołu. O śmierci muzyka poinformowali jego przyjaciele, a zarazem członkowie grupy muzycznej, którzy zamieścili na Facebooku wzruszający wpis. 

- Na Twoim grobie będą rosły kwiaty
Czy Byłeś biedny czy Byłeś bogaty
Czy wódkę piłeś
Czy całe życie się modliłeś...
Czorny. Nie tak miało być - czytamy na oficjalnym profilu.  

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Z informacji podawanych w mediach wynika, że ciało Stolarka zostanie złożone na cmentarzu przy ul. Wałbrzyskiej na warszawskim Służewcu i to właśnie tam odbędzie się ceremonia pogrzebowa. Na chwile obecną nie pojawiło się zbyt wiele szczegółów na temat tego jak zmarł znany muzyk, jednak nie wykluczone, że pojawią się w przeciągu najbliższych dni. Fani zespołu "Wszyscy Byliśmy Harcerzami" licznie wyrażają wyrazy współczucia w komentarzach pod zdjęciem, wciąż nie mogąc uwierzyć w to, że ich ulubieniec odszedł. Niektórzy chętnie wspominają jego ostatnie koncerty, które mieli okazję oglądać.  

facebook/wszyscy_bylismy_harcerzami/

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Ewa Farna poruszyła cały internet TYM zdjęciem. Fanom wyszły oczy z orbit, gdy zobaczyli jak SCHUDŁA
  2. Michał Wiśniewski OSZALAŁ! To, co powiedział przed tysiącami widzów do Dominiki Tajner po prostu nie mieści się w głowie! Fanom opadły szczęki
  3. Przenigdy nie kupuj takiej popularnej wody w sklepach. Miała być zdrowa, a może być rakotwórcza
  4. W portfelu znalazł list od żony, który napisała tuż przed śmiercią. Złapiesz się za głowę, tak mocne są to słowa
  5. Wygląd córki Roberta Janowskiego onieśmiela. Nastolatka skradnie serca wielu Polaków
  6. Przyjaciel rozdaje rzeczy po zmarłej gwieździe "Świata według Kiepskich". Zdumiewające doniesienia
     
      

Źródło: facebook 

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News