Prowadzący "Familiady" zadał młodej dziewczynie proste pytanie. Nie mógł uwierzyć uszom, gdy usłyszał odpowiedź

Prowadzący "Familiady" zadał młodej dziewczynie proste pytanie. Nie mógł uwierzyć uszom, gdy usłyszał odpowiedź Źródło: screen vod.tvp.pl

"Familiada" zasłynęła w Internecie dzięki odpowiedziom kilku uczestników, których pomysłowość przeszła do historii. W tym wypadku prowadzący nie mógł uwierzyć własnym uszom. Jedna z uczestniczek popełniła okropną gafę.

"Familiada" w praktycznie niezmienionej formie emitowana jest już od wielu lat i raczej każdy z nas potrafi zanucić jej melodię z czołówki. Program ma też kilka cech, które sprawiły, że stał się on wręcz kultowy. Jedną z nich jest sam prowadzący, czyli Karol Strasburger, którego żarty przeszły już do kanonu nieśmiesznych dowcipów, a on sam został mianowany prawdziwym "królem sucharów".

Oczywiście czym byłby teleturniej bez uczestników. Oni również potrafią rozśmieszyć widzów do łez. Bo przecież każdy chyba już wie, że więcej niż jedno zwierze to lama, ale w historii programu padło wiele innych i równie absurdalnych odpowiedzi.

"Familiada" bawi i uczy

Nie da się ukryć, że ten teleturniej nie wymaga od swoich uczestników rozległej wiedzy. Raczej wystarczy umiejętność szybkiego myślenia i duży zasób słów. No oczywiście trzeba jeszcze pokonać tremę związaną z występowaniem przed kamerą, ale to już jest kwestia bardzo indywidualna.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Niestety nie każdy potrafi udźwignąć ciężar wzroku telewidzów i dzięki temu czasami podczas nagrywania kolejnych odcinków padają prawdziwe perełki. Przytoczona wyżej lama to bez wątpienia najpopularniejsza wpadka w tym show, ale nie jedyna.

W jednym z odcinków Karol Strasburger zadał młodej dziewczynie zdawałoby się banalne pytanie, które brzmiało "Co robi się z mleka?". Odpowiedzi jest cała masa, chociażby ser, jogurt, twaróg czy też śmietana. Pole do popisu bardzo szerokie. Nasza uczestniczka chciała wyjść naprzeciw oczekiwaniom i zaskoczyć wszystkich. Bez wątpienia jej się to udało.

Dzisiaj grzeje: 1. Nowość od Zenka Martyniuka wbije was w fotele. Król disco-polo wypuścił właśnie petardę, która miażdży „Przez Twe oczy zielone”

2. Kobiety z jednego rocznika dostaną 250 złotych więcej emerytury! Zobacz, czy jesteś na liście

Wszystko dlatego, że jej odpowiedzią były płatki śniadaniowe. Bądź co bądź z mlekiem mają dosyć dużo wspólnego, ale raczej nie do końca są z niego produkowane. Odpowiedzią był zaskoczony nawet sam Karol Strasburger, który stwierdził, że bez wątpienia uczestniczka będzie przez to zapamiętana i nie pomylił się.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Kolejne przerażające fakty! Pracownik znanego piosenkarza ujawnił jego wyuzdane sekrety łóżkowe
  2. Chłopak powiedział, że muszą się rozstać, po czym wręczył jej list. Jego treść ścięła ją z nóg
  3. W fontannie na Śląsku dokonano strasznego odkrycia, o którym mówią już prawie wszystkie media w Polsce. Nie mieści się w głowie
  4. Wypłynęły zapomniane notatki. Ujawniają, że przed Polakami ukryto nadzwyczaj prywatne zdjęcia Jana Pawła II zrobione z ukrycia
  5. Nagranie z sypialni Małgorzaty Rozenek w sieci. Nagle jej mąż w łóżku zaczął przeraźliwie krzyczeć, aż was zamuruje

źródło: YouTube

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News