Strasburger ożenił się z 37 lat młodszą kobietą. Zapytany o współżycie zaczął od żartu

Strasburger ożenił się z 37 lat młodszą kobietą. Zapytany o współżycie zaczął od żartu Źródło: Screen/Youtube/TVN

"Familiada" to program, którego sukces w dużej mierze związany jest z postacią charyzmatycznego prowadzącego, Karola Strasburgera. Prezenter w ostatnim wywiadzie zdecydował się w zabawny sposób opowiedzieć o swoim życiu erotycznym. Nie obyło się bez żartu.

"Familiada" od wielu lat króluje na antenie TVP. Jej sukces ściśle związany jest z postacią charakterystycznego prowadzącego, Karola Strasburgera, który na początku każdego odcinka teleturnieju raczy widzów swoimi kawałami. Gwiazdor w równie żartobliwy sposób zdecydował się opowiedzieć o swoim życiu erotycznym. 

"Familiada" bawi i pobudza do myślenia 

"Familiada" przyciąga do telewizorów swoją luźną formą i rodzinną atmosferą, a dzięki udziałowi Karola Strasburgera wszyscy uczestnicy czują się w studiu TVP bardzo komfortowo. Prowadzący zawsze na początku odcinka rozładowuje atmosferę opowiadając żart.

Jeżeli chodzi o prywatne wypowiedzi gwiazdora również słynie on z poczucia humoru. Niedawno został zapytany podczas wywiadu o swoje życie erotyczne. Celebryta odpowiedział w niezwykle zabawny sposób. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Życie erotyczne Strasburgera 

Karol Strasburger słynie ze swoich dowcipów, które wiele osób uznaje za tzw. "suchary". Trzeba jednak przyznać, że niektóre jego żarty uznawane są za kultowe. Podczas wywiadu dla "Dziennika" został zapytany o sprawy prywatne, a mianowicie o życie erotyczne.

Warto przypomnieć, że prezenter związany jest obecnie z kobietą, która jest od niego o 37 lat młodsza. Często uważa się, że tak duża różnica wieku w związku wpływa czasem na sprawy dotyczące współżycia. Karol Strasburger postanowił jasno wyrazić swoją opinię na temat seksu. 

- Co tu się modlić. W tej materii trzeba się po prostu brać do roboty - tak brzmiała odpowiedź na pytanie, czy będzie w Indonezji modlił się do bóstw odpowiadających za satysfakcjonujące życie seksualne. 

Dzisiaj grzeje: 1. Anna Przybylska miała wiele mrocznych sekretów. Ostatni z nich doprowadza do łez
2. Gessler baraszkuje z partnerem w łóżku, są bez ubrań. Pokazali zdjęcie, a fanów zatkało

Jak widać celebryta ma duży dystans do siebie i do tych spraw. Nie ma kompleksów związanych z posiadaniem młodszej partnerki. Wygląda na to, że prezenter po prostu cieszy się z życia i nie zamierza w żaden sposób tłumaczyć się ze związku z partnerką młodszą o 37 lat. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. De Niro otwiera hotel w Warszawie. Wiadomo już gdzie i kiedy
  2.  Pielęgniarka myślała, że nikt jej nie widzi. Mama chorej dziewczynki opowiedziała, co kobieta robi z jej dzieckiem
  3. Najpierw dziwne piski, potem błagalne wycie. Kobieta usłyszała dźwięki dochodzące spod ziemi, szybko podjęto interwencję
  4. Mama pierwszych polskich sześcioraczków pokazała nowe zdjęcie dzieci. Niestety, jest mocno zaniepokojona
  5. Mąż nagle zaginął. Jego siostra w najczarniejszych snach nie przypuszczała kto stoi za zbrodnią

Źródło: Dziennik PL

Następny artykuł