"Familiada"
Screen "Familiada" TVP 2
Monika Majko - 8 Listopada 2020

Koszmarna wpadka w "Familiadzie". Wszystko na oczach widzów, mamy oficjalne oświadczenie w sprawie

"Familiada" emitowana jest na antenie TVP2 od 17 września 1994 roku. W nowym odcinku programu doszło do koszmarnej wpadki, widzowie od razu ją zuważyli.

"Familiada" to jeden z ulubionych teleturniejów Polaków, który gości na antenie TVP 2 już od 26 lat. W najnowszym odcinku programu doszło do koszmarnej wpadki, wielu widzów przecierało oczy ze zdumienia, patrząc na ekran swojego telewizora.

"Familiada" zaliczyła bardzo dużą wpadkę

Polacy cenią kultowy już teleturniej nie tylko ze względu na ciekawą formę zmagań uczestników, ale również za postać prowadzącego, którym od początku jest Karol Strasburger.

Widzowie przede wszystkim doceniają żarty prezentera, które ze względu na swój wyjątkowy zostały nazwane "sucharami". Karol Strasburger stara się również poznać uczestników, z którymi często podczas nagrań wchodzi w krótkie rozmowy. Te małe przerwy w rozgrywce sprawiają, że atmosfera w studiu staje się luźniejsza, co również odczuwają widzowie siedzący przed ekranami telewizorów.

Smutna wiadomość o żonie Rafała Trzaskowskiego. W sieci pojawił się apelSmutna wiadomość o żonie Rafała Trzaskowskiego. W sieci pojawił się apelCzytaj dalej

Wielu Polaków nie wyobraża sobie tygodnia bez nowego odcinka "Familiady". W nowym nagraniu, które wyemitowano w sobotę 7 listopada br., doszło jednak do ogromnej wpadki, którą fani teleturnieju od razu zauważyli.

Podczas nagrań "Familiady" często dochodzi do wpadek, ale zwykle są one wynikiem stresu, który przeżywają uczestnicy teleturnieju. Zdarza się, że w wyniku emocji podają oni błędne odpowiedzi, które bawią widzów do łez. Tym razem jednak, błędu nie popełnił nikt z walczących drużyn. Wpadkę popełniła obsługa teleturnieju.

- Kto potrzebuje do pracy specjalnej torby? - zapytał uczestników Karol Strasburger.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Tajemnicze zaginięcia dzieci na Śląsku. Policja jest bezradna, nie ma żadnych śladówTajemnicze zaginięcia dzieci na Śląsku. Policja jest bezradna, nie ma żadnych śladówCzytaj dalej

"Familiada" - podczas odcinka doszło do wielkiej wpadki

Jedna z uczestniczek teleturnieju odpowiadając na pytanie wskazała hydraulika, co dało jej drużynie 24 punkty. Jej rywalka natomiast podała lekarza, a ta odpowiedź "wyceniona" została na 21 punktów i powinna pojawić się pod odpowiedzią pierwszej kobiety, tak się jednak nie stało.

Widzowie od razu zauważyli, że na elektroniczną tablicę prezentującą odpowiedzi wdarł się błąd. Wiele osób z niedowierzaniem przecierało oczy ze zdumienia, takiej wpadki nikt się nie spodziewał.

Dzisiaj grzeje:

1. Nie żyje Ryszard Kasprzak. Zrozpaczona rodzina przekazała wiadomość

2. Wojciech Cejrowski w środku nocy przekazał niepokojącą wiadomość. Prosi wszystkich o modlitwę, co się dzieje?

3. Żona Kurskiego przerwała milczenie. Dziennikarze dotarli do porażającej prawdy o ochronie

Kolejny pytany uczestnik wskazał na listonosza, który z 26 punktami powinien być ulokowany na górze zestawienia, jednak z powodu wcześniejszego błędu, odpowiedź ta zajęła trzecią lokatę. Karol Strasburger nie zwrócił uwagi na błędne informacje na telebimie. Punkty zostały jednak naliczone prawidłowo, a krótka awaria tablicy nie miała wpływu na rozgrywkę.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Malutkie rysie pilnie poszukiwane. Nie żyje ich mama, słynna rysica Nelly
  2. Kamil Stoch i jego żona zachwycili kibiców. Nasz mistrz pokazał fanom swoje "dziecko" (FOTO)
  3. Rząd w ostatniej chwili podjął ostateczną decyzję ws. maseczek. Zmiany już od dziś
  4. Rząd nagle zmienia plany. Wycofa się z kontrowersyjnego zakazu?
  5. Żona zwija się z bólu. Mąż w tym czasie robi porażającą rzecz, zdjęcie oburzyło tysiące internautów
  6. Znaleźli szczątki dinozaura na niewłaściwym kontynencie. Historyczna zagadka, naukowcy są w kropce
  7. Małgosia z 5. edycji “Rolnik szuka żony” jest nie do poznania. Teraz zdradziła sekret swojej metamorfozy

Tajemnicza śmierć uwielbianego aktora. Bardzo przykre jak zginął Dionizy ze Tajemnicza śmierć uwielbianego aktora. Bardzo przykre jak zginął Dionizy ze "Złotopolskich"Czytaj dalej

Źródło: Wprost

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News