Żona Strasburgera w końcu wyjawiła wszystko. Nikt się nie spodziewał

Żona Strasburgera w końcu wyjawiła wszystko. Nikt się nie spodziewał Źródło: .

Prowadzący program "Familiada" tuż przed Świętami Bożego Narodzenia powitał na świecie swoją pierwsza córeczkę. Dziewczynka jest owocem miłości Małgorzaty i Karola Strasburgerów. Dziś młoda mama zdradziła sekret związku pary, na jaw wyszły niespodziewane fakty.

Familiada, program rozrywkowy emitowany na antenie telewizji TVP2, od wielu lat cieszy się popularnością. Wśród fanów znajdują się Ci, którzy oglądają go ze względu na prowadzącego, Karola Strasburgera. Znany prezenter w każdym odcinku zaskakuje swoich widzów opowiadając "żarcik prowadzącego". Ostatnio częściej niż o programie można usłyszeć o byłym aktorze, który zmienił wiele w swoim życiu osobistym. 

Prowadzący program Familiada przywitał na świecie córeczkę

Nie tak dawno prowadzący program "Familiada" wziął ślub ze swoją partnerką, Małgorzatą. Wiele osób zamiast gratulować mężczyźnie, zwracało uwagę na różnicę wieku, jaka dzieli parę. Karol Strasburger jest o 37 lat starszy od swojej obecnej żony. 

Jeszcze większym zaskoczeniem była wiadomość, że na świecie pojawiła się córka pary. Tuż przed Świętami Bożego Narodzenia, Małgorzata i Karol powitali maleńką Laurę, która w mgnieniu oka podbiła ich serca. Fani programu "Familiada" razem z internautami nie przestawali komentować zmian w życiu Karola Strasburgera. Słowa sprowokowały świeżo upieczoną mamę do wypowiedzenia się na temat związku. 

Dlaczego Małgorzata zdecydowała się poślubić Karola?

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

- Nie jesteśmy parą, która podpisała jakiś układ, weszła w jakiś biznes. Jesteśmy tak długo przyjaciółmi, tak długo się znamy, tak długo się docieraliśmy, że ten krok - małżeństwo - był progresem w naszej relacji. Miłość nie wymaga komentarza. Pamiętajmy, że oprócz fizyczności są rzeczy związane z intelektem, mentalnością, wartościami, jakie wyznaje się w życiu. I to przede wszystkim przyciąga ludzi do siebie - wyznała Małgorzata. 

Para, która budzi wiele kontrowersji ze względu na różnicę wieku, jaka ich dzieli, na każdym kroku musi podkreślać, że łączy ich miłość. Małgorzata Strasburger miała już dość tych wszystkich złośliwych uwag na temat swojego związku i ucięła wszystkie komentarze. 

- Gardzę graniem na ludzkich emocjach i kłamstwem dla korzyści materialnych. Należę do osób, które wciąż pracują i zarabiają i nie muszę tłumaczyć się też z relacji, jakie ustalamy między sobą bo jest to nasza prywatna sprawa - wypowiedziała swoje zdanie żona prowadzącego program "Familiada". 

Dzisiaj grzeje: 1. Sylwester TVN: Skandaliczna wypowiedz Marcina Prokopa. Znany dziennikarz może mieć kłopoty

2. Dziwne zachowanie żony Sławomira. Widok, przez który fani oniemieli

Nikt się nie spodziewał, że partnerka Karola Strasburger w tak ostrych słowach podsumuję krytykę, która na nią spada każdego dnia. Miłość, która łączy ją i jej męża jest dla niej ważniejsza, niż lata, które ich dzielą.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Gabriela Kownacka przez lata walczyła z chorobą. Jej schorzenie dotyka tysiące Polek rocznie
  2. Jak polscy sportowcy spędzali sylwestra? Lewandowscy znów zachwycają, zjawiskowa Radwańska (ZDJĘCIA)
  3. Ibisz podetknął mikrofon do stojących za nim ludzi. Za chwilę nie mógł ukryć zdumienia
  4. Widok, który Roksana Węgiel powinna wziąć sobie do serca. 12-letnia Viki Gabor dała przykład
  5. Maryla Rodowicz odwróciła się plecami i zawrzało. Publiczność nie dowierzała oczom

źródło: radiozet 

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News