Kiedy jest Fame MMA 4? Ogłoszono termin

Kiedy jest Fame MMA 4? Ogłoszono termin Źródło: youtube/FAME MMA

Fame MMA 4 - kiedy odbędzie się gala? Zbliża się czwarta edycja popularnego wydarzenia, w której w ringu zmierzą się ze sobą znani youtuberzy, influencerzy i celebryci. Właśnie ogłoszono najważniejsze informacje dotyczące tego wielkiego widowiska. Znamy miejsce, datę i godzinę rozpoczęcia pierwszej walki.

Fame MMA 4 - kiedy kolejna edycja? To pytanie zadawali sobie widzowie, którym spodobało się połączenie mieszanych sztuk walki z dobrą rozrywką. Na oglądanie konfrontacji celebrytów w rękawicach jest coraz większy popyt, nic dziwnego, że włodarze organizacji idą za ciosem i po marcowej gali już organizują kolejną. Kiedy odbędzie się czwarta odsłona?

Fame MMA 4 - kiedy odbędzie się gala?

Wielkimi krokami zbliża się czwarta edycja zyskującej sławę gali Fame MMA. W Polsce do popularyzacji mieszanych sztuk walki walnie przyczynili się Mamed Chalidow i Mariusz Pudzianowski. Kilkanaście lat temu sport ten nie był jednym z chętniej oglądanych przez polskich widzów, którzy, kiedy postanowili zapragnąć emocji związanych z rywalizacją w ringu, często wybierali boks lub zapasy. Odpowiednia promocja, reklama i znane nazwiska sprawiły, że ten rodzaj sportu jest dzisiaj uwielbiany przez naszych rodaków. Do organizacji często zgłaszają się byli bokserzy i zapaśnicy, którzy kuszeni ogromnymi pieniędzmi pragną spróbować czegoś nowego w dziedzinie sportów walki.

Oprócz walorów sportowych gale MMA niewątpliwie posiadają masę innych. Jednym z nich jest świetna rozrywka w postaci tak zwanych freak fightów - walk sportowców, którzy bardziej niż ze swoją profesją związani są obecnie ze światem show-biznesu. Po komercyjnych sukcesach konfrontacji Popka ze Strachem czy Hardkorowego Koksa z Marcinem Najmanem stało się jasne, że polskim widzom spodobały się pojedynki tego typu i z pewnością będzie można zbić na tym majątek.

Popularność freak-fightów doprowadziła do tego, że zaczęły powstawać przeróżne organizacje, które do skrzyżowania rękawic zaczęły zapraszać wyłącznie celebrytów. Zdecydowanie najbardziej znaną jest obecnie Fame MMA. Trzecia odsłona gali, podczas której byliśmy świadkami pojedynku Esmeraldy Godlewskiej z Martą Linkiewicz, stała się kasowym sukcesem. Organizatorzy poszli za ciosem i już w czerwcu zapraszają wszystkich do śledzenia kolejnych pojedynków.

Fame MMA 4 - data. O której godzinie rozpocznie się gala?

Wielkie wydarzenie zostało zaplanowane na sobotę 22 czerwca. W hali sportowej w Częstochowie dojdzie do ośmiu fascynujących pojedynków. 19 maja odbyła się pierwsza konferencja prasowa, podczas której poznaliśmy wszystkich uczestników emocjonująco zapowiadającej się gali. Wśród nich są ci, którzy od dawna nie pałają do siebie sympatią i swoje porachunki postanowili załatwić w ringu, zarabiając przy tym całkiem niezłe pieniądze. Walką wieczoru będzie konfrontacja influencerki Marty Linkiewicz, która zmierzy się z debiutującą w MMA youtuberką - SexMasterką. Początek widowiska zaplanowany jest na godzinę 20:00

Poniżej prezentujemy kartę walk oraz oficjalny trailer zapowiadający galę.

 • Adrian "Medusa" Salamon - Piotr "Knaziuu" Knaś
 • Michał "Boxdel" Baron - Ochroniarz
 • Dawid Ambro - Don Kasjo
 • Filip Marcinek - Łukasz "Tomb" Imiełowski
 • Kizo - Marcin Makowski
 • Adrian Polak - Amadeusz Ferrari
 • Jongmen - Kamil Kasti
 • Marta Linkiewicz - SexMasterka

ZOBACZ TAKŻE NA PIKIO.PL

 1. Marta Linkiewicz znów na Fame MMA. Kim jest kontrowersyjna celebrytka?
 2. Kim jest syn DJ Remo? Wiek, choroba i inne informacje o artyście
 3. Artur Boruc - żona, dzieci, rodzina polskiego piłkarza
 4. Adam Nawałka - żona. Kim jest partnerka życiowa byłego trenera reprezentacji?
 5. Ile lat ma Joanna Opozda? Wiek gwiazdy Pierwszej Miłości
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News