Kiedy Fame MMA 4? Wiemy już, kto wystąpi!

Kiedy Fame MMA 4? Wiemy już, kto wystąpi! Źródło: Facebook/FAME MMA

Fame MMA 4 to kolejne wydarzenie typu Freak Fighting w Polsce, które emocjonuje wszystkich Polaków. Gdzie odbędzie się Fame MMA 4 i kto na nim wystąpi? Czy powtórzy sukces poprzedniej edycji - Fame MMA 3, w której walczyły Marta Linkiewicz i Esmeralda Godlewska?

FAME MMA 4 już za miesiąc! Poprzednia walka, w której Linkiewicz w minutę pokonała Godlewską, pobudziła apetyt miłośników walk w klatce. Fame MMA 3 było hitem, teraz wszyscy liczą na jeszcze większe emocje!

Fame MMA 4: zawodnicy i karta walk

Kto zawalczy na Fame MMA 4? Znamy już zawodników z karty walk FAME MMA 4. Już niedługo zobaczymy starcie takich osób:

 • Medusaofficial - Adrian "Medusa" Salamon vs Knaziu - Klaun z Koszalina - Piotr "Knaziuu" Knaś
 • Michał "BOXDEL" Baron vs Kubańczyk (ochroniarz Lorda Kruszwila)
 • Dawid "Ambro" Ambroziak vs Kasjusz "Don Kasjo" Życiński
 • Filip "Filipek" Marcinek vs TBA
 • Kizo vs Makowski
 • Adrian Polak vs Amadeusz Ferrari
 • Krystian "Jongmen" Brzeziński vs Kamil "Kasti" Stępiński

Oczywiście najbardziej oczekiwaną walką jest Marta Linkiewicz - Linkimaster, zwyciężczyni Fame MMA 3, która tym razem zawalczy z Anielą Bogusz - SexMasterką/Lil Masti. Czy Linkiewicz powtórzy swój sukces? W Walce z Godlewską pokazała na co ją stać - podczas ostatniej gali w niecałą minutę pokonała Monikę "Esmeraldę" Godlewską przez techniczny nokaut. Marta chce ponownie zebrać główną nagrodę, dlaczego jednak na walkę zdecydowała się Seksmasterka?

- Bo wygram - krótka odpowiada kontrowersyjna gwiazda.

Miłośnicy walk twierdzą, że te starcie nie będzie tak proste jak poprzednie. Seksmasterka raczej nie polegnie tak szybko jak Godlewska, ponieważ trenuje zapasy, od wielu lat intensywnie ćwiczy i przykłada ogromną uwagę do pracy nad swoim ciałem. 

Gdzie i kiedy jest Fame MMA 4: data i miejsce

Celebryci i osobowości internetowe, które okładają się pięściami i stają na przeciwko siebie w oktagonie, to wciąż chętnie oglądana rozrywka, chociaż przez niektórych uważana za żenującą. Jednak bez wątpienia producenci walk mogą oczekiwać tłumu na widowni. Poprzednia edycja miała miejsce się w Łodzi, teraz Fame MMA 4 odbędzie się w sobotę 22 czerwca w Hali Sportowej w Częstochowie. Częstochowa powinna przygotować się na przyjęcie zgłodniałych emocji pasjonatów mieszanych sztuk walk. Galę poprowadzi Arek Pan Pawłowski. Udział w wydarzeniu samodzielnie mogą brać osoby od 14. roku życia.

Fame MMA 4: bilety

Bilety na Fame MMA 4 są już dostępne w najpopularniejszych serwisach. Kosztują 70zł i można je już kupić od czwartku, 16 maja. Czy te walki będą warte swojej ceny? To się okaże.

ZOBACZ TAKŻE NA PIKIO.PL:

 1. Fame MMA 3: gdzie i kiedy? Kto walczy na Fame MMA 3?
 2. Tulia: co to za zespół? Reprezentują Polskę na Eurowizji
 3. Na co zmarł Keith Flint, muzyk The Prodigy? Wstrząsające doniesienia
 4. Gdzie mieszka Robert Lewandowski - w Polsce czy w Monachium?
 5. Co to znaczy xD? Skrót czy słowo - wyjaśniamy
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News