Fame MMA 4 - gdzie się odbędzie?
facebook.com/famemmacztery/videos
Wiadomości Pikio - 21 Maja 2019

Gdzie odbędzie się Fame MMA 4? Impreza zmieniła miejsce

Fame MMA 4 - gdzie odbędzie kolejna edycja elektryzującej gali? Federacja zyskuje coraz większą sławę, a ostatnia - trzecia odsłona, przyniosła jej ogromny rozgłos i kasowy sukces za sprawą pojedynku Marty Linkiewicz i Esmeraldy Godlewskiej. Organizatorzy nie próżnują i zaledwie po trzech miesiącach zapraszają na kolejne emocjonujące pojedynki.

Fame MMA 4 - gdzie odbędzie się wielkie widowisko? To jedno z pytań, jakie fani połączenia dobrej rozrywki i mieszanych sztuk walki zadają w kontekście czwartej edycji zyskującej popularność gali.

Fame MMA 4 - Gdzie odbędzie się gala? Miejsce widowiska

Mieszane sztuki walki od kilku lat cieszą się w Polsce dobrą sławą. Jeszcze nie tak dawno to boks był jedynym sportem polegającym na krzyżowaniu rękawic i rywalizacji w ringu, który przyciągał rodzimych kibiców. Do światowej popularyzacji MMA doszło na początku wieku, kiedy to dwie potężne organizacje: amerykańska UFC oraz japońska PRIDE FC otwarcie zaczęły ze sobą konkurować. Obecnie zawody w formule MMA odbywają się na cały świecie. Do najbardziej prestiżowych organizacji o międzynarodowym zasięgu należą, obok UFC, także ONE Championship i Bellator.

W Polsce najpopularniejszą, cieszącą się wyjątkowym prestiżem organizacją, jest KSW. To podczas kilkudziesięciu widowisk sportowych oglądaliśmy pojedynki takich gwiazd jak Mamed Chalidow, Mariusz Pudzianowski, Łukasz Jurkowski, Michał Materla i Mateusz Gamrot.

Oprócz walk stojących na wysokim poziomie do zawodów stopniowo zostały wprowadzane tak zwane freak fighty - walki byłych sportowców, celebrytów oraz ludzi związanych ze sportem, jednak nie z tą konkretną dziedziną. Pojedynki znanych osób miały na celu przyciągnąć uwagę widzów, którzy na co dzień nie interesują się sportami walki. Dobra reklama, promocja oraz duże kontrakty proponowane zawodnikom sprawiły, że widowiska o tej tematyce są oglądane coraz chętniej. Do najsłynniejszych pojedynków w kategorii "freak fight" w Polsce możemy zaliczyć konfrontacje Roberta Burnejki z Dawidem Ozdobą, Popka Monstera z Tomaszem Oświecińskim czy Przemysława Salety z Marcinem Najmanem.

W związku z dużym zainteresowaniem walkami tego typu oraz związaną z nimi rozrywkową otoczką (ciekawe konferencje prasowe, podgrzewanie atmosfery przez zawodników w internecie) w kraju zaczęły powstawać federacje skupiające się wyłącznie na walkach pomiędzy znanymi osobami. Najpopularniejszą jest Fame MMA. Każda następna gala bije rekordy oglądalności, podobnie ma być ze zbliżającą się wielkimi krokami czwartą edycją.

Fame MMA 4 odbędzie się w sobotę 22 czerwca w Częstochowie. Jednymi z najciekawiej zapowiadających się pojedynków będą konfrontacje skonfliktowanych raperów Filipka i Tomba oraz influencerki Marty Linkiewicz z youtuberką Anielą Bogusz - internautom znaną jako SexMasterka.

Fame MMA - miejsca wydarzeń

Najnowsza edycja zapowiada się wyjątkowo emocjonująco. Gala odbędzie się w Hali Sportowej w Częstochowie. Jest to kolejna zmiana w stosunku do poprzednich imprez. Pierwsze tego typu wydarzenie odbyło się Koszalinie. Na gali zobaczyliśmy walkę Michała “Boxdela” Barona z Jakubem “Guzikem” Szymańskim, konfrontację Daniela “Magicala” Zwierzyńskiego z Adrianem Polakiem i wiele innych pojedynków. Druga gala miała miejsce w Poznaniu. Największe zainteresowanie przykuła wtedy postać znanego rapera Bonusa BGC. Widowisko odbyło się w październiku 2018 roku.

Prawdziwym sukcesem okazała się trzecia odsłona wydarzenia. Gospodarzem widowiska była Atlas Arena w Łodzi, a wśród wielu ciekawych walk widzowie mogli obejrzeć pojedynek Esmeraldy Godlewskiej i Marty Linkiewicz. Zyskująca sławę influencerka będzie twarzą czwartej edycji gali. Oprócz niej w Hali Sportowej w Częstochowie zobaczymy między innymi: SexMasterkę, Filipka, Jongmena, Kamila Stępińskiego i Adriana Polaka.

ZOBACZ TAKŻE NA PIKIO.PL

  1. Marta Linkiewicz znów na Fame MMA. Kim jest kontrowersyjna celebrytka?
  2. Użytkownicy wykop.pl nagłośnili akt wandalizmu młodej instagramerki. Dziewczyna przeprasza
  3. Pamiętacie słynny playback z DDTVN? Przedstawiamy modelkę "grającą" na gitarze
  4. Jak wyglądał "żywy Ken" przed operacjami? Rodrigo Alves kiedyś
  5. Kim jest syn DJ Remo? Wiek, choroba i inne informacje o artyście
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News