Fame MMA 4 - bilety
youtube.com/FAME MMA
Adrian Sobolewski - 21 Maja 2019

Fame MMA 4 - bilety na imprezę już w sprzedaży. Ile kosztuje wejście?

Fame MMA 4 - bilety na imprezę już są w sprzedaży! Gala odbędzie się już niedługo, więc najwyższy czas rezerwować miejsca - sprzedają się jak ciepłe bułeczki! Ile przyjdzie nam zapłacić za przyjemność oglądania celebrytów w oktagonie?

Fame MMA 4 - bilety na czwartą już galę Fame MMA są już dostępne. Ile przyjdzie nam zapłacić za wejście na to wydarzenie? Jeśli chcemy mieć dobre miejsce i dosłownie czuć "krew, pot i łzy", będziemy musieli zapłacić naprawdę wiele! Na szczęście nie wszystkie miejsca są w tak niebotycznych cenach.

Fame MMA 4 - bilety na Fame MMA 4 osiągają niebotyczne ceny

Gala Fame MMA 4 odbędzie się już 22 czerwca. Arena w Częstochowie rozbłyśnie tego wieczoru na różne sposoby - i błyskiem fleszy, i błyskiem odwiedzających ją gwiazd. W ringu zobaczymy celebrycką śmietankę Polski, a na trybunach i w loży honorowej - drugą jej część. Oto wszystkie walki, które zobaczymy tego dnia na deskach ringu:

 • Linkimaster (Marta Linkiewicz) vs Lil Masti (szerzej znana jako Sexmasterka)
 • Medusa vs Knaziuu
 • Ambro vs Don Kasjo
 • Filipek vs TBA - przeciwnik nie został jeszcze ogłoszony
 • Kizo vs Makowski
 • Polak vs Ferrari
 • Jongmen vs Kasti

Ile przyjdzie nam zapłacić za obejrzenie wszystkich walk na arenie? Przypomnijmy, że nie będzie to jedyna atrakcja! Organizatorzy zapowiadają, że czas odwiedzającym umili koncert "jednego z najbardziej znanych raperów w Polsce". Ponadto na hali będziemy mogli znaleźć różne inne atrakcje!

Bilety na Fame MMA 4 są w bardzo zróżnicowanej cenie w zależności od miejsca, które wybierzemy do siedzenia. Ogólnie sektory są dwa - Trybuna i Płyta. Jednak każdy z nich podzielony jest na dodatkowe podsektory, które różnią się od siebie kątem widzenia i bliskością do ringu. To od tych czynników zależeć będzie cena naszego biletu. Jeśli chcemy tylko być na miejscu i nie przeszkadza nam słaby widok, miejsce w najbardziej oddalonej trybunie będzie nas kosztować zaledwie 70 zł. Jednak jeżeli czujemy zew krwi i chcemy widzieć walkę z bliska - przyjdzie nam słono zapłacić. Najdroższe miejsca, te tuż obok oktagonu, mogą kosztować nawet 700 zł za osobę! Wszystkie bilety są dostępne na stronie ticketos.pl.

Bilet na Fame MMA 4 za darmo?

Nawet najniższa cena biletu na galę może przerażać niektórych - przecież do tego potrzeba doliczyć koszty dojazdu i w niektórych przypadkach noclegu. Niestety, w żadnym wypadku nie możemy liczyć na bilety na to wydarzenie za darmo - no chyba że zostaniemy zaproszeni przez samych organizatorów, ale do tego potrzeba wielu - naprawdę wielu - followersów na Instagramie albo Youtube. Jednak jeśli zależy nam tylko na zobaczeniu walki, będzie ona dostępna w formacie VoD - dostęp do całej gali będzie kosztował 19,99 zł.

ZOBACZ TAKŻE NA PIKIO.PL:

 1. Ile kosztuje nerka w Polsce? Czarny rynek organów ma się świetnie
 2. Ile kosztuje znaczek na list w 2019 roku? Zwykły i za granicę
 3. Ile kosztuje tatuaż? Potrafią osiągać niebotyczne ceny
 4. Jak zrobić screena na laptopie? To zależy od systemu komputera
 5. Jaki jest największy kot domowy na świecie? Trudno w to uwierzyć
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News