Linkiewicz boleśnie upokorzona. Pierwsza konferencja Fame MMA 4 powala na kolana

Linkiewicz boleśnie upokorzona. Pierwsza konferencja Fame MMA 4 powala na kolana Źródło: Facebook/FAME MMA

Fame MMA niewątpliwie jest ogromnym źródłem kontrowersji, a najnowsza konferencja jeszcze bardziej utwierdza nas w tym przekonaniu. Marta Linkiewicz wraz z Lil Masti dostarczyły widzom ogromne emocje, a to dopiero ich pierwsza konfrontacja przed kamerami.

Fame MMA jest mocno kontrowersyjną galą sportów walki, na której możemy obserwować najpopularniejszych internetowych "celebrytów" urządzających starcia na zasadach mieszanych sztuk walk. Niedawno odbyła się pierwsza konferencja z okazji zbliżającej się już czwartej edycji show. W internecie aż zawrzało po konfrontacji Marty Linkiewicz z Lil Masti. 

Fame MMA 4 bogate w wyzwiska i upokorzenia

Już 22 czerwca będziemy mieli okazję oglądać widowiskowy pojedynek pomiędzy Linki Master oraz Anielą Bogusz szerzej znaną jako Lil Masti. Nim jednak dojdzie do potyczki dwóch gwiazdek, będą miały okazję rozgrzać konflikt między sobą do czerwoności, tym samym generując większe zainteresowanie galą. 

Nie jest tajemnicą, że grono odbiorców wydarzenia to osoby w wieku szkolnym. Większość dorosłych osób z politowaniem obserwuje rosnącą popularność show. Włodarze, Wojciech Gola oraz Michał "Boxdel" Baron doskonale sobie zdają sprawę, że im więcej kontrowersji tym większa oglądalność, więc wybór "zawodników" też nie jest przypadkowy. Warto przypomnieć, że Fame MMA transmitowane jest na zasadzie PPV (Pay per view), czyli musimy wykupić wejściówkę aby móc obejrzeć stream w internecie.

Linkiewicz poniżona na oczach tysięcy widzów

Od samego początku Bogusz prowokowała celebrytkę. Potok wyzwisk przerwała krótką dygresją na temat poprzedniej walki Linki z Esmeraldą Godlewską, dodając przy tym, że przyniosła wstyd wszystkim kobietom. Poniżyła tym ją, wszyscy bowiem wiemy, jak emocjonujące było to starcie i jak osobiście angażowała się w nie Linkiewicz.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Kontrowersyjna celebrytka odpowiedziała na zaczepki Lil Masti stwierdzając, a jej obecność na wydarzeniu ma podłoże czysto zarobkowe. 

Dziewczyny wręczyły sobie nietypowe prezenty

Aniela nie wytrzymała i celebrytki zaczęły się wyzywać. Po fali przekleństw SexMasterka dała Linkiewicz Wielki Słownik Poprawnej Polszczyzny i trzeba przyznać, że bardzo praktyczny podarunek. Nie był on jednak jedynym darem, chwilę potem Marta dostała balkonik dla inwalidów.

Linki Master najwidoczniej nie spodobał się kolor balkonu, ponieważ zaczęła oblewać wodą swoją rywalkę na gali Fame MMA. Zawodniczki nie szczędziły też niecenzuralnych epitetów, którymi siebie raczyły. Całe wydarzenie zakończyło się interwencją ochrony wydarzenia. Można się było spodziewać takiego finału. 

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Legendarna polska aktorka zabiła siebie i swojego męża. Ta tragedia wstrząsnęła całą Polską, co się stało?
  2. Jan Englert ma poważne problemy ze ZDROWIEM?! Beata Ścibakówna walczy o męża
  3. Malgorzata Rozenek wrzucila do sieci zdjecie w samych majtkach. Nie uwierzycie, ile na tym zarabia, astronomiczne kwoty
  4. Oniemiejecie. Tak wygladala Malgorzata Kozuchowska w dniu swojego slubu, petarda to malo powiedziane
  5. Media zelektryzowala dzis smutna wiadomosc. Doda trafila wczoraj do szpitala
  6. TVN pilnie przekazuje ostrzezenia wielkiego banku. Twoje pieniadze sa zagrozone

Źródło: Popularne

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News