Makabryczne sceny na FAME MMA 2! Koszmarny uraz Daniela Magicala

Makabryczne sceny na FAME MMA 2! Koszmarny uraz Daniela Magicala

FAME MMA 2 stało się świadkiem nieprawdopodobnych rozstrzygnięć, ale i wielkiej tragedii. Jeden ze znanych youtuberów doznał kontuzji, która nie tylko zakończyła walkę, ale i może rzutować na całe jego życie. Ostatnie kilka sekund finałowej walki wieczoru zmroziło krew w żyłach wszystkim widzom. Magical złamanie zapamięta do końca życia.

FAME MMA 2 to druga odsłona gali mieszanych sztuk walki, w której udział biorą w większości youtuberzy. W ostatniej walce wieczoru na przeciwko siebie stanęli dwaj wielcy rywale Rafonix i Daniel Magical.

Magical złamanie nogi

Ostatnia walka wieczoru była zapowiadana jako wisienka na torcie. W szranki miały stanąć osobistości znane z Youtube, które od wielu miesięcy prowadzą ze sobą zaciętą wojnę. W momencie, kiedy Rafonix i Daniem Magical pojawili się w oktagonie nikt nie mógł przypuszczać, że dojdzie do tak dramatycznego rozstrzygnięcia. Walki youtuberów przewidziane są na tylko trzy rundy, ale w większości kończą się po kilkunastu, bądź kilkudziesięciu sekundach. Nie inaczej było w przypadku wyżej wspomnianego pojedynku. Tutaj jednak jego koniec był najgorszym z możliwych. Daniel Magical ugiął się w końcu pod gradem ciosów Rafonixa i kiedy próbował się wycofać pod naporem przeciwnika w niewyobrażalnie paskudny sposób złamał nogę. Od razu padł on na ziemię, a sędzie przerwał pojedynek. Magical złamanie nogi odczuł błyskawicznie.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ W okół Magicala od razu pojawiło się wielu ratowników medycznych, a kibice na trybunach wstrzymali oddech. Do tego momentu do końca nie wiadomo jak poważne konsekwencje będzie niosła ze sobą jego kontuzja. Z materiałów wideo i dostępnych zdjęć nie należy się jednak spodziewać niczego dobrego. Złamaniu uległy dwie kości w lewej nodze youtubera, co na pewno odbije się na długi czas na jego sprawności. Tak zacięty pojedynek pomiędzy wielkimi przeciwnikami zakończył się kolejną kontrowersją. Już po walce Rafonix nie bacząc na stan zdrowia Magicala przyznał wszystkim zgromadzonym, że była to tak naprawdę walka na śmierć i życie i zamierzał on jeszcze w gorszy sposób zakończyć ten pojedynek.

FAME MMA w poważnych kłopotach?

Tak dramatyczne zakończenie walki, która skupiała największą uwagę może przynieść FAME MMA bardzo wiele problemów. Już na kilka minut po opisanych wydarzeniach można znaleźć multum głosów otwarcie krytykujących galę. Przede wszystkim zarzuca się promowanie osób, które wybiły się na swoich patologicznych zachowaniach. Wielu z nich zostało przez to usuniętych z YouTube, co tylko potwierdzało ich szkodliwe zachowanie. Biorąc pod uwagę sam przebieg walki, podniesiono również kwestię przygotowania zawodników. Nie są to profesjonalni sportowcy i już podczas gali zawodowy zawodnik MMA podkreślał, że odbyli zbyt krótkie przygotowania, żeby ich organizmy były w stanie bez uszczerbku na zdrowiu przetrwać taki wysiłek.     fot. fame mma 2 screen
ZOBACZ TAKŻE
  1. Internauci znaleźli ukryte przesłanie w Klerze? Widzą symbol Szatana 
  2. Pijany ksiądz spowodował wypadek. Przeprosił wszystkich oprócz ofiary 
  3. Zamieszki w Polsce. Kilkadziesiąt zatrzymanych i ranni policjanci 
  4. Jaką sukienkę wybrać do figury Jabłko? Postaw na nogi!
  5. Znajdźmy tego potwora! Ciągnął psa za samochodem w środku miasta
Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News