Fame MMA, wypowiedź Bosskiego Romana
youtube/fame_mma/
Weronika Wasiak - 9 Lipca 2019

"Ludzie chcą upokorzenia celebrytów". Bosski Roman bezlitośnie o FAME MMA

Fame MMA wzbudza wśród Polaków naprawdę skrajne emocje, co dzieli ich na dwie grupy: zagorzali fani i zdecydowani przeciwnicy. Wiele znanych osób unika wypowiedzi na ten temat, chcąc tym samym uniknąć niechcianej burzy wokół siebie. Nie brakuje jednak tych, którzy otwarcie mówią, co myślą w tej kwestii. Należy do nich Bosski Roman, który był niezwykle szczery w swojej wypowiedzi.

Gale Fame MMA poruszyły w ostatnim czasie całą Polską. Tysiące osób nie tylko czekało na najnowszą walkę, ale jeszcze przed nią obstawiało, kto zawalczy na kolejnej. Takie wydarzenie nie podoba się jednak wszystkim, o czym nieustannie mamy okazję się przekonać. Jeden z raperów wyznał, co tak naprawdę myśli na ten temat.

Poznała go gdy miała 16 lat, kim jest mąż Małgorzaty Sochy? Opadną wam szczękiPoznała go gdy miała 16 lat, kim jest mąż Małgorzaty Sochy? Opadną wam szczękiCzytaj dalej

Bosski Roman wyznaje, co myśli o Fame MMA

Jego wypowiedź pojawiła się stosunkowo niedawno, co może zaskoczyć niektórych, bowiem mamy za sobą już 4 gale popularnych walk znanych osób. Jak powszechnie wiadomo, w Fame MMA biorą udział celebryci, którzy na co dzień nie mają zbyt dużej styczności z zawodowymi sztukami walki. Swoje ostatnie tygodnie spędzają na przygotowaniach, a ostatecznie starają się zrobić jak największe show i przede wszystkim zgarnąć pas oraz dość pokaźną sumę.

Nie wszystkim jednak przypada to go gustu, a zniesmaczeni są w szczególnie najwięksi fani walk w klatce, dla których liczy się profesjonalizm. Nic zatem dziwnego, że na temat Fame MMA musiał wypowiedzieć się sam raper Bosski Roman, który od zawsze uchodził za miłośnika walk KSW czy UFC, a jego słowa nie należały do najprzyjemniejszych. Jego zdaniem, chodzi jedynie o "upokorzenie celebrytów", którzy niewiele wiedzą o walce w oktagonie.

- Ludzie patrzą na walki osób, które nie mają w ogóle pojęcia o walczeniu. Robią sobie trzy miesiące treningów. Może jeden na iluś coś tam potrafi. Ludzie chcą zobaczyć pewnego rodzaju upokorzenie celebrytów, którzy wchodzą do ringu - wyznaje.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Agata DudaPrawdziwe oblicze Agaty Dudy może szokować. Z tej strony nie znał jej niktCzytaj dalej

Dodaje również, że nie potrafi zrozumieć osób, które płacą niemałe pieniądze, by móc obejrzeć starcie swoich ulubieńców. Przyznaje, że nie narzuca nikomu swoich racji, jednak w swoim osobistym odczuciu, wolałby wybrać się na walkę pełną profesjonalizmu i zawodowych fighterów, którzy wiedzą, że w sportach walki wcale nie chodzi o robienie show.

- Każdy jest inny, więc nie zamierzam narzucać wszystkim, żeby byli tacy jak ja, ale nie mogę zrozumieć. Wolałbym zobaczyć sobie dobrą galę UFC i KSW jeżeli chodzi o sporty walki, gdzie wiem, że są tam zawodowi fighterzy, którzy pokazują kunszt - dodaje.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Beata Tyszkiewicz miała romans z 30 lat młodszym aktorem! On miał 24 lata, ona 54. Nie uwierzycie, z kim!
  2. Stan zdrowia Tomasza Golloba jest bardzo ciężki. „Ciało odmawia mi posłuszeństwa, ból czuję non-stop”
  3. Dieta ziemniaczana podbija sieć. Trwa kilka dni, a jej efekty powalają na kolana
  4. Nie żyje jeden z członków brytyjskiej rodziny królewskiej. Uroczystości pogrzebowe zaplanowano na 20 lipca
  5. 15 niesamowitych rzeczy, które Twój pies wie o Tobie. Niektóre sprawią, że złapiesz się za głowę
  6. Fani są zrozpaczeni. Uwielbiany gwiazdor disco-polo wydał oficjalne oświadczenie, odszedł już na zawsze

BiedronkaBiedronka skompromitowana! Klienci nie wybaczą ohydztw w jedzeniuCzytaj dalej

Źródło: mma

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News