Kilka dni temu kamery z berlińskiego monitoringu zarejestrowały sytuację, która po prostu oburza. Bezkarna banda imigrantów skopała kobietę ze schodów i nikt ich nie powstrzymał. 

Nieznany agresor uderzył kobietę z zaskoczenia tak mocno, że ta runęła na dół. Następnie spokojnie zaciągnął się papierosem w dłoni dzierżąc butelkę piwa. Najprawdopodobniej sprawcą ataku jest imigrant tureckiego pochodzenia, który grasował w okolicy wraz ze swoją bandą.

Wcześniej media podały informacje o tym, że sprawca całego zamieszania był imigrantem pochodzenia tureckiego. Teraz okazuje się, że nie jest to prawdą.

W rzeczywistości napastnik był co prawda imigrantem ale z Bułgarii, a nie Turcji. Wiemy, że atakujący ma 27-lat i trójkę dzieci w wieku od 6 do 10 lat. W Niemczech przebywał wraz se swoją żoną, która pracuje w lokalnej restauracji. Bułgar czasem jej pomagał, jednak nie wiadomo nic na temat stałej pracy, którą on sam miałby się zajmować.

Policja ciągle nie wie, gdzie znajduje się napastnik z berlińskiego metra. Możliwe, że mężczyzna uciekł już do Bułgarii.

źródło: bz-berlin.de

 

...

Zobacz również