Halloween jest świętem, które przybyło do nas zza oceanu. Osiąga jednak szczyty popularności wśród gwiazd. Małgorzata Rozenek pochwaliła się halloweenowymi strojami jej i męża. Zamiast jednak zachwytu, wylała się na nią fala morderczego hejtu.

Coraz więcej gwiazd chwali się strojami halloweenowymi. Szał wzbudziło zdjęcie opublikowane przez Kamila Durczoka. Małgorzata Rozenek nie miała jednak tego szczęścia. Jej zdjęcie spotkało się z falą morderczego hejtu.

Na zdjęciach, które celebrytka opublikowała na Instagramie można zobaczyć ją i jej męża – Radosława Majdana. Oboje przebrani są w stroje Indian, z barwnymi pióropuszami na głowach. Rozenek zarzucono między innymi brak szacunku do kultury tej nacji.

– Dobrze, że Pani nie mieszka w Stanach, bo takie przebranie tutaj jest równoczesne z rasizmem. I kilka gwiazd przez takie lub podobne przebranie było blisko utraty swojej pozycji – skomentował jeden z internautów. – Brak szacunku do kultury – stwierdziła internautka.

Epatowanie nagością

Wiele też gromów spadło na Rozenek za nadmiernie wyeksponowane piersi na jednym ze zdjęć. Tutaj jednak internauci zwrócili uwagę, że większość komentarzy krytykujących biust gwiazdy pisały kobiety.

– Ciekawe, że większość krytycznych komentarzy o cycach piszą kobiety. Kompleksy czy co? – zapytał internauta.

fot. instagram.com/m_rozenek/

Czyją córką jest Małgorzata Rozenek? Zdziwisz się! Zaskakujące powiązania rodzinne znanych ludzi


Jak zmienił się biust Natalii Siwiec? Szokujące przemiany gwiazd

...

Zobacz również