Fala hejtu na Sławomira. Fani znienawidzili go przez słowa o koszeniu

Fala hejtu na Sławomira. Fani znienawidzili go przez słowa o koszeniu Źródło: screen YouTube

Sławomir Zapała dwa dni temu wypuścił do sieci swoją najnowszą piosenkę. Utwór w bardzo krótkim czasie zostały wyświetlony rekordową liczbę razy. Jego hit nie wszystkim jednak przypadł do gustu. Gwiazdor musi się zmierzyć z ogromną falą hejtu.

W poniedziałek 19 marca do sieci trafił najnowszy klip Sławomira do piosenki "Ty mała znów zarosłaś". Do tej pory wyświetlono do aż 2,5 miliona razy! W tym teledysku także wystąpiła żona Sławomira. Magdalena zachwyciła swoją kreacją, która bardzo dużo odsłaniała, męską część widzów. Fani są zachwyceni drugą połówką piosenkarza, no i niestety na tym kończą się pochlebstwa.

Sławomir Zapała musi skonfrontować się z lawiną krytyki

Sławomir musi zmierzyć się teraz z z lawiną hejtu. Fani zarzucają mu, że tekst jego najnowszego utworu jest... wyjątkowo głupi, a całości totalnie nie da się słuchać. - Co to za gówno? - Tego się nie da słuchać! - Tragedia … po genialnych „Megiera” i „Ni mom hektara”, tego czegoś nie da się słuchać. Jakie ROCK Polo ? Gdyby nie Magdalena, to nawet nie na teledysk nie dałoby się popatrzeć. Koszmar. - Nie postarałeś się. - Wyjątkowo straszne gówno, jak na Sławomira.. - Już łatwiej wytłumaczyć się mamie ze słuchania sexmasterki niż tego. To tylko kilka z nieprzychylnych komentarzy w kierunku Sławomira. Najwyraźniej jego fani nie są jeszcze w stanie zrozumieć fenomenu najnowszego utworu artysty.

ZOBACZ TAKŻE:
  1. Żona Sławomira pokazała dużo! „Takie piersi to skarb”
  2. Ile zarabia Sławomir w TVP? GIGANTYCZNA kwota
  3. Żona Sławomira wyjaśniła aferę z autem. Można się zdziwić
Następny artykuł