wieniawa
fot. Instagram/@juliawieniawa
Malwina Kossela - 17 Stycznia 2018

Fala hejtu na młodą gwiazdę. Internet szaleje

Młoda gwiazda, mimo, że odnosi wielkie sukcesy zawodowe, nie może się cieszyć miłością fanów. W internecie dosłownie zalewa ją fala hejtu.

Julia Wieniawa to młoda aktorka, która może pochwalić się wieloma zawodowymi sukcesami. Niestety, nie może cieszyć się wyłącznie miłością fanów.ZOBACZ TAKŻE: To jest Rodowicz? Publiczność nie wierzyła własnym oczom (foto)

Fala hejtu na młodą gwiazdę

Młodą gwiazdę zalewa fala hejtu. Chociaż dziewczyna stara się integrować ze swoimi fanami przez media społecznościowe, to naraża się tym samym na dużą krytykę antyfanów. Pod zmieszczonym na Instagramie gwiazdy zdjęciem z wakacji pojawiła się dosłownie fala hejtu. Jej stylizacja zdecydowanie nie przypadła do gustu obserwującym.ZOBACZ TAKŻE: Internauci okrzyknęli ją najpiękniejszą maturzystką tego roku (ZDJĘCIA)

Krytyka stylizacji

Pod zdjęciem Wieniawy pojawiły się takie komentarze jak: "tu wyglądasz jak stara malusieńka... Nie krzywdź się takimi brzydkimi makijażami". Pojawiły się też nieco łagodniejsze: "Jesteś bardzo ładną dziewczyną, ale ciągle jesteś malowana nie w taki młody, świeży sposób jak nastolatkę tylko jak dojrzałą kobietę. Szkoda!' Z całą pewnością, w przyszłości Julia Wieniawa musi bardziej uważać na to w co się ubiera i jak maluje.ZOBACZ TAKŻE: Wybory Miss Polonia USTAWIONE?! „Gdybym tylko mogła mówić prawdę…”Obrazy Pikio Julia Wieniawa w krytykowanej stylizacji, fot. Instagram/@juliawieniawa Źródło: gwiazdy.wp.pl
Gwiazdy, które były molestowane seksualnie [ZDJĘCIA]Gwiazdy, które były molestowane seksualnie [ZDJĘCIA]Czytaj dalej
Tymi zdjęciami wnuczka Millera PODBIJA INTERNET!Tymi zdjęciami wnuczka Millera PODBIJA INTERNET!Czytaj dalej
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News