Nie milkną echa zmiany wyglądu przez Roberta Lewandowskiego. Nasz największy piłkarski gwiazdor zrobił stylizację wbrew fanom. Fala HEJTU, jaka z tego powodu powstała, jest olbrzymia. 

Robert Lewandowski ostatnio ciągle zamieszcza na swoim koncie na Instagramie zdjęcia nowej „stylówy”. Nie było w tym niczego dziwnego, gdyby nie fakt, że fani piłkarza Bayernu Monachium bardzo chcą wypowiedzieć się publicznie na temat wyglądu idola. Niestety przeważają głównie hejty.

ZOBACZ TAKŻE: Co za przemiana. Lewandowski przefarbował włosy i nie…

Ostatnimi czasy hejt dotyczył głównie żony pana Roberta Anny Lewandowskiej. Znana sportsmenka była głośno i niepochlebnie  komentowana za swoje działania marketingowe.

Robert Lewandowski do tej pory nie musiał się mierzyć z krytyką. Jako najwybitniejszy polski futbolista w ostatniej dekadzie był stawiany za wzór pracowitości i zaangażowania. Niestety tylko gdy zapragnął zmienić image zetknął się z polskim piekiełkiem.

Radykalna metamorfoza fryzury Lewandowskiego nie spotkała się z miłością kibiców. Zmiana na blond i  nowy styl ubioru asa Bayernu  widocznie jest źle postrzegany przez rodaków. Za granicą Lewandowski nie musi mieć podobnych problemów. Tam wszelkie metamorfozy zarówno piłkarzy jak i przedstawicieli innych zawodów nie wywołują podobnych emocji.

Największa fala hejtu dotknęła Lewandowskiego po opublikowaniu zdjęcia, na którym jest ubrany w bluzę sportową, czarną ramoneskę a także sportowe obuwie. I co jeszcze istotne dla wszelkiej maści hejterów, nie odczepił metki, miotającej się koło ubioru.

Komentarze widocznie nie wprawią pana Roberta w dobry humor.

To tylko niektóre z nich: „Lewy przefarbuj jak było wcześniej”, „Kryzys wieku średniego? :D”, „Błagam, zdejmij te metki!”, „Tragedia. Mega Wiocha. Gratuluję braku gustu”, „Czy to damska kurtka?”

ZOBACZ TAKŻE: Lewandowski padł ofiarą oszustwa. Stracił ogromną sumę

Jednak znając silną psychikę sportowca stylizacje, jakie przeprowadził miały przede wszystkim jego samego wprawić w dobry humor. Na hejt w komentarzach nie ma mocnych. Zawsze coś się ludziom nie spodoba w innym człowieku. Choćby był nie wiadomo jakim idolem.

 

screen Instagram.com/_rl9

Kto jest bogatszy: Lewandowski czy Radwańska? Najbogatsi Polacy przed 40. w 2017 roku [ZOBACZ!]

14 gorących partnerek piłkarzy, o których marzy każdy facet [ZDJĘCIA]

Źródło: kozaczek.pl

...

Zobacz również