Tak kochają posłowie PiS! Seksualny skandal w partii rządzącej

Tak kochają posłowie PiS! Seksualny skandal w partii rządzącej Źródło: fot. Wikimedia Commons/Adrian Grycuk

Takiego skandalu w polskiej polityce nie było od dawna. Jak informuje dziennik "Fakt" jeden z bardziej doświadczonych i rozpoznawalnych posłów PiS miał wdać się w gorący i burzliwy romans. Swojej partnerce obiecywał złote góry i mamił ją wpływami. Najgorsze jest jednak to, że polityk ma... żonę i córkę!

Dziennik "Fakt" w swojej internetowej odsłonie we wtorek ujawnił bodaj największy skandal seksualny w historii partii rządzącej. Jak informują dziennikarze gazety, powołując się na informacje z pierwszej ręki, poseł PiS Stanisław Pięta miał wdać się w długotrwały romans. Ze swoją kochanką zdradził żonę, obiecywał jej jednak, że małżeństwo nic dla niego nie znaczy, zaś trwa w nim tylko ze względu na córkę. Niebawem miał się rozwieść i wziąć ślub z kochanką. Wszystko okazało się wierutnym oszustwem.

Fakt: Poseł Stanisław Pięta wdał się w burzliwy romans

Dziennikarze "Faktu" dotarli do kobiety, która twierdzi, że przez wiele miesięcy pozostawała w związku z posłem PiS. "Fakt" nie ujawnia jej imienia i nazywa ją "Joanną". Stanisław Pięta miał ją wypatrzyć w zeszłym roku, podczas 7. rocznicy smoleńskiej. Następnego dnia zadzwonił i zaproponował współpracę. Była zachwycona, że będzie mogła pomagać przy "dobrej zmianie". - Rzuciłam wszystko, jeździłam z nim samochodem po Polsce, czytałam mu jakieś wycinki prasowe, notatki... - opowiada "Faktowi" Joanna. Szybko okazało się, że polityk ma wobec kobiety plany nie tylko zawodowe. Ona jednak nie chciała rozbijać małżeństwa. Polityk przekonał kobietę, że z żoną nie łączy go nic, prócz córki. Od dawna miał planować rozwód, teraz wreszcie postanowił się za to zabrać. - Powtarzał mi jednak, że z żoną jest tylko dla dziecka, że nic ich nie łączy, że od dawna planuje się z nią rozstać, bo ona nie chciała mieć więcej dzieci, a on chce - podkreśla kobieta. Związek rozwijał się prężnie. Polityk obiecywał zostawić żonę i wziąć ślub z Joanną. Cieszył się, że chce mieć dzieci. Zabierał ją do ginekologa, żeby potwierdził jej zdolności rozrodcze. Twierdził, że ze swoją figurą może mu ich urodzić nawet szóstkę. Chciał też załatwić jej pracę w PKN Orlen, żeby zabezpieczyć ją na przyszłość. Jak wynika z opowieści pani Joanny, twierdził, że "lepiej teraz, bo jak już będzie narzeczoną czy żoną, to za późno, prezes tego nie lubi".

Wszystko było jednym wielkim kłamstwem

Poseł Stanisław Pięta, jak pisze "Fakt", chętnie komunikował się ze swoją kochanką za pomocą komunikatora internetowego. Dziennik dotarł do całej korespondencji. Wynika z niej, że poseł obiecywał Joannie, że jest dla niego wszystkim, że jest "jedyna i cała jego". Pod koniec roku zaczęło się to jednak kończyć. Polityk coraz częściej nie miał czasu dla kobiety. Wymawiał się zmęczeniem i znacznym obciążeniem fizycznym. Coraz częściej okazywało się, że spędzał czas z żoną, która rzekomo nic dla niego nie znaczyła. W pewnym momencie sfrustrowana Joanna, jak cytuje "Fakt", miała przeprowadzić z politykiem bardzo ostrą wymianę zdań. - Wybacz, mam takie obciążenia, że fizycznie nie daję rady - pisać miał Stanisław Pięta. - Przestań być żałosny. A pier... mnie pół roku dawałeś radę? - odpisuje zirytowana Joanna. Związek rozpadł się definitywnie po nowym roku, kiedy polityk znów prosił kochankę o "cierpliwość i czas". Poseł Pięta zaprzecza wszystkim tym rewelacjom. Jak twierdzi z Joanną współpracował, jednak nigdy między nim a nią do niczego nie doszło. Nie przekonują go nawet prywatne wiadomości, do których dotarł "Fakt". Można spodziewać się, że już niebawem cała sprawa wybuchnie z dużą mocą. Prezes PiS Jarosław Kaczyński bardzo nie lubi skandali obyczajowych w swojej partii. Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie. WARTO PRZECZYTAĆ:
  1. Rydzyk dostał kolejną fortunę od PiS! Płacą mu za milczenie?
  2. Co jest z Kaczyńskim? Wyciekła informacja o jego lekach
  3. Rząd PiS UPOKORZONY przez Rosję! Partia Kaczyńskiego wchodzi do akcji
  4. SKANDAL! Polityk prezesa zarażał celowo KIŁĄ
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News