Fakt informuje o śmierci legendarnego aktora. Gwiazdor zmarł na planie

Fakt informuje o śmierci legendarnego aktora. Gwiazdor zmarł na planie Źródło: .

Fakt przekazał smutną informację o śmierci legendarnego aktora. Artysta zmarł na planie, podczas kręcenia kolejnych odcinków serialu. Filmowy świat jest w żałobie po tej potwornej stracie.

Fakt przekazał smutną wiadomość o śmierci znanego aktora. Gwiazdor odszedł na planie, podczas pracy nad kolejnymi odcinkami serialu. Miał na swoim koncie role w wielu popularnych filmach i serialach. 

Fakt poinformował o śmierci aktora 

Fakt poinformował o śmierci Karla Shielsa. Aktor zmarł w wieku 47 lat, a w czasie swojej długoletniej kariery brał udział w wielu kultowych filmach i serialach znanych na całym świecie. Odszedł z tego świata podczas pracy na planie.

Smutną wiadomość o jego śmierci potwierdziła agencja reprezentująca go w Irlandii. Ekipa serialu, w którym występował, we wzruszający sposób pożegnała się z aktorem. Z pewnością wiele osób nie zdaje sobie sprawy, ile filmów z jego udziałem obejrzało w swoim życiu. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Kultowe role Shielsa

Najbardziej znaną rolą Karla Shielsa było pojawienie się w kultowym filmie "Batman - Początek" z 2005 roku, wyreżyserowanym przez Christophera Nolana. Aktor wziął również udział w wielu popularnych serialach kochanych na całym świecie. Zagrał w  "Peaky Blinders", "Dynastii Tudorów" i w "Into the Badlands: Kraina Bezprawia". 

Karl Shiels poza występami na małym i dużym ekranie, był również cenionym aktorem teatralnym. Dyrektorował także dublińskiemu Theatre Upstairs.

- Nasze serca zostały złamane, ale dzisiaj nasze myśli jednoczą się z jego partnerką Laurą, jego rodziną, dziećmi i ich matką Dearbhla, jego wieloma bliskimi przyjaciółmi, do grona których szczęśliwie również zaliczamy się od wielu lat - napisała na Twitterze agencja "Lisa Richards", reprezentująca aktora. 

Fakt informuje o tym, że gwiazdor odszedł we śnie na planie irlandzkiej opery mydlanej "Fair City". Od kilku dni miał poruszać się o kulach i wyglądać jakby bardzo cierpiał. Nie wiadomo jednak, jakie były przyczyny pogorszenia się jego stanu zdrowia. 

Źródło: Twitter/Peaky Blinders

ZOBACZ TAKŻE

  1. Kwaśniewska została mamą! Córka prezydenta w końcu pochwaliła się swoim maluszkiem. Fani nie mogą uwierzyć w to, co widzą
  2. Nie żyje piękna gwiazda. Jej partner odrąbał jej głowę, a zdjęciem pochwalił się w internecie
  3. 4-latek zapewnia, że w poprzednim wcieleniu był księżną Dianą. Ujawnia porażające fakty, jesteśmy w szoku
  4. Chciał, by jego żona nie cierpiała. Rafał poderżnął jej gardło dwa razy
  5. Strażak myślał, że właśnie uratował 8 szczeniaków ze studzienki. Kiedy zdał sobie sprawę, że to w ogóle nie są psy, wbiło go w ziemię
  6. "W przypadku Dawida doszło do tragedii". Wstrząsające słowa byłego szefa wydziału zabójstw Komendy Stołecznej Policji

Źródło: Fakt24

Następny artykuł
0 Skomentuj

Którego twardziela z Pierwszej Miłości wolisz?

Komentarze 0

Ocena artykułu