Fajniaki w Biedronce
Biedronka/Materiały prasowe
Irmina Jach - 5 Grudnia 2020

Tylko jutro Biedronka rozdaje Fajniaki gratis. Wystarczy zrobić zakupy za określoną kwotę

Fajniaki okazały się największym hitem Biedronki ostatnich tygodni. Miliony Polaków wytrwale zbierały naklejki, by odebrać wymarzoną zabawkę. Władze dyskontu poinformowały, że z okazji Mikołajek klienci będą mogli otrzymać pluszaka za darmo. Wystarczy, że zrobią zakupy za minimum 99 złotych.

Fajniaki pojawiły się w sieci sklepów Biedronka w sierpniu bieżącego roku. Klienci od razu pokochali Kroplę Ksenię, Słońce Sonię, Drzewo Dobromira, Smog Stefka, Fokę Franię, Pieska Piotrusia, Dęba Dyzia, Jarzębinę Julkę, Ważkę Wiolę oraz Chmurkę Celinkę. Już jutro będzie można uzupełnić kolekcję.

Smutne wiadomości o Stanisławie Celińskiej. Małgorzata Foremniak uratowała jej życieSmutne wiadomości o Stanisławie Celińskiej. Małgorzata Foremniak uratowała jej życieCzytaj dalej

Fajniaki będą rozdawane z okazji Mikołajek

Fajniaki miały uświadomić dzieciom, jak ważna jest troska o środowisko naturalne. By zdobyć maskotkę, należało zbierać naklejki wydawane przy każdych zakupach za co najmniej 50 złotych. Dodatkowe punkty przysługiwały posiadaczom karty Moja Biedronka.

Zobacz także: Nie żyje trzykrotny olimpijczyk. Polscy fani sportu pogrążyli się w żałobie

Akcja skierowana była również do dorosłych, którzy - chcąc zdobyć gratisowe naklejki - kupowali produkty oznaczone marką "Kupuj co polskie", wspierając tym samym krajową gospodarkę.

- Za sprawą akcji "Gang Fajniaków" chcemy podzielić się tymi wartościami z najmłodszym pokoleniem i jego rodzicami. Fajniaki w przystępny sposób pokazują dzieciom, że ekologia jest ważna, odkrywanie przyrody uczy i jest piękne, a wszyscy możemy przy tym pomagać we wzmacnianiu polskiej gospodarki- mówiła Beata Jankowiak, dyrektorka działu marketingu sieci Biedronka i członkini zarządu sieci cytowana w komunikacie opublikowanym przez sieć.

Dalsza część tekstu pod galerią:

Niejeden może się konkretnie zdziwić. Niewiarygodne, w jakich warunkach mieszka Agnieszka ChylińskaNiejeden może się konkretnie zdziwić. Niewiarygodne, w jakich warunkach mieszka Agnieszka ChylińskaCzytaj dalej

Akcja cieszyła się ogromną popularnością. Już podczas pierwszego tygodnia klienci sieci Biedronka kupili produkty oznaczone logotypem "Kupuj co polskie" za równowartość 830 mln zł.

Zobacz także: Kwaśniewskiemu puściły nerwy, rzucił talerzami. Przepraszał Jolantę z kwiatami

- Dzięki temu, że "Kupuj co polskie" i "Gang Fajniaków" ruszyły jednocześnie, mogliśmy w odpowiedni sposób dotrzeć z naszym progospodarczym i proekologicznym przekazem do obydwu grup odbiorców: tych starszych i tych najmłodszych. Mogliśmy też w jasny sposób uwypuklić wartości, które od 25 lat działalności naszej sieci są osią naszej strategii: to budowanie silnej polskiej gospodarki we współpracy z polskimi dostawcami przy jednoczesnym poszanowaniu środowiska naturalnego - komentował Maciej Łukowski, dyrektor handlowy sieci Biedronka i członek zarządu sieci.

Zbieranie naklejek było kilkukrotnie przedłużane z powodu dużego zainteresowania promocją. Trzeba przyznać, że najatrakcyjniejsza akcja została zaplanowana na 6 grudnia. Święty Mikołaj zawita do Biedronek i będzie rozdawał Fajniaki za darmo.

Teksty wybrane dla Ciebie:

Darmową zabawkę otrzymają wyłącznie posiadacze karty Moja Biedronka, którzy zrobią zakupy za co najmniej 99 zł. Do rachunku nie wliczają się alkohole, wyroby tytoniowe oraz artykuły dla niemowląt.

Promocja będzie trwała tylko przez jeden dzień. Wybieracie się do sklepu po upragnionego pluszaka? Którego z Fajniaków wybierzecie?

Zobacz także w naszych serwisach:

Ujawniono kto nie musi płacić za abonament RTV. Mamy pełną listę osób zwolnionych z opłatUjawniono kto nie musi płacić za abonament RTV. Mamy pełną listę osób zwolnionych z opłatCzytaj dalej

Źródło: Warszawa w Pigułce

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News