Pisaliśmy o skandalicznych wiadomościach jakie wysyłał do Miriam Shaded agresywny muzułmanin, który chciał ją zgwałcić. Następnie doszło do kuriozalnej sytuacji. Facebook zablokował jej profil. Serwis złamał się jednak pod naporem mediów i przeprosił. 

Agresywny mężczyzna pisał do Miriam Shaded, że ją zgwałci, a islamiści zrobią z jej stref intymnych autostradę A4. Skandaliczne wiadomości zostały opublikowane przez ofiarę ataku wraz z profilem agresora. Wkrótce okazało się, że profil działaczki został zablokowany na 30 dni.

Ten muzułmanin chce zgwałcić Shaded: Dorwę twoją dupę, zrobią ci z ci*y autostradę A4 (ZDJĘCIA)

Shaded ma problemy po tym jak ujawniła dane muzułmanina, który jej groził

Shaded postanowiła opublikować oświadczenie w tej sprawie.

– Na wstępnie pragnę przeprosić wszystkich za brak odpowiadania na wiadomości. Niestety odebrano mi tą możliwość. Po blokadzie fb za upublicznienie pogróżek pod swoim adresem i nagłośnieniu sprawy w mediach, moje konto zostało odblokowane. Fb przeprosił. Myślę, że gdybym nie była rozpoznawaną działaczką społeczną, prawdopodobnie by do tego nie doszło. Dla mnie osobiście zostały złamane podstawowe prawa konstytucyjne i to nie pierwszy raz. Przez lata ludzie budowali swój kapitał, kontakty, fanów, obserwujących i zasięg, płacili za lajki, poświęcając lata i godziny pracy, pieniądze lub po prostu wkład czasowy. Facebook stał się platformą komunikacyjną dla ludzi z całego świata. Wiele lat temu, gdy zakładałam konto na fb nie wiedziałam, ze będzie wprowadzona cenzura antychrześcijańska/antyprawicowa, proislamska, łamiąca podstawowe prawa człowieka do wypowiadania swoich myśli i idei. Myśle ze wiele milionów osób zostało, wtedy oszukanych. Zadaniem Rządu, jest ochrona tych praw i tutaj pragnę pogratulować Pani Minister Annie Streżyńskiej, ze wysłuchała głosu Polaków i podjęła działania w tym kierunku. Jednak mam nadzieje, ze jeżeli fb, będzie dalej wprowadzał cenzurę, rząd podejmie bardziej radykalne środki poprzez przywrócenie wszystkim Polakom bez względu na wyznawane poglądy, równe prawa… Przypominam, że Konstytucja RP art 58.2 mówi o tym, iż zakazane są zrzeszenia i organizacje, które prowadzą działalność sprzeczną z konstytucja lub ustawą.

Polub fanpage jedynego bezstronnego portalu informacyjnego

...

Zobacz również

Zobacz również