35-latek szukał żony na Facebooku. Miał bardzo konkretne wymagania

35-latek szukał żony na Facebooku. Miał bardzo konkretne wymagania

Facebook w dzisiejszych czasach używany jest niemal do wszystkiego. Korzystają z tego także osoby, szukające swojej drugiej połówki, z różnym skutkiem. Ostatnio dużą popularność zyskał wpis pewnego mężczyzny, poszukującego partnerki, który nie wahał się przyznać wprost, czego od niej oczekuje. Wielu nie mogło w to wprost uwierzyć.

Facebook dla znacznej części osób stał się nieodłączną częścią życia. Ludzie korzystają z niego w dzień i w nocy, na komputerze i telefonie. Słowem - cały czas. Zaskakujący rozwój i popularność portalu niektórych raduje, innych przeraża. Jest to pierwsze miejsce, w którym internauci próbują rozwiązać swoje problemy. Także w sferze uczuciowej. Pewien 35-latek najwidoczniej postanowił rozwiązać problem swojej samotności i spróbować szczęścia właśnie na Facebook'u. Opublikował ogłoszenie, w miejscu przeznaczonym do nawiązywania znajomości. Zaczynał się następująco: "Jestem 35-letnią samotną duszą, która szuka miłości". Wpis jakich wiele, z pewnością przyciągnął jakąś część zainteresowanych. Którzy to mogli tego żałować, czytając drugą część.

Facebook: wymagania samotnego internauty

- Jeśli masz od 19 do 23 lat, nie jesteś wyższa niż 155 cm, ważysz 43-47 kg, reprezentujesz białą rasę, ewentualnie z egzotyczną domieszką, pracujesz, jesteś wykształcona, masz samochód, chodzisz regularnie na siłownię (chudym grubaskom dziękuję), masz wklęsłą pochwę, piersi w rozmiarze C, żadnych tanich tatuaży, kolczyków w twarzy, byłych których znam, masz przyjazną osobowość i dobre poczucie humoru, nie jesteś rozwydrzona i nie urządzasz awantur bez powodu, a także nie będziesz miała nic przeciwko, jeśli zniknę na cały weekend, wtedy proszę... odezwij się do mnie - czytamy w dalszej części ogłoszenia. Te słowa opublikowane zostały na portalu i przetłumaczone na język polski. Brzmi jak niesmaczny żart i zapewne wiele osób tak to odebrało. Jednak w internecie nigdy nic nie wiadomo i nie brakuje takich, którzy są przekonani, iż było to, co zobaczyli, było prawdziwe, a autor po prostu stroił sobie żarty.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ - Samemu nic sobą nie reprezentując, przedstawianie takich wymagań jest co najmniej bezczelne - brzmiał jeden z komentarzy.

Życie w sieci

Wielu psychologów twierdzi, że obecnie życie zwłaszcza młodego człowieka jest przepełnione treściami internetowymi do tego stopnia, że nie potrafi on funkcjonować w społeczeństwie. Relacje internetowe, gdzie przynajmniej po części jesteśmy anonimowi i możemy sobie pozwolić na więcej, zastępują zwykłą rozmowę i spotkania z ludźmi. Dotyczy to także osób, uważających się za samotne. Poszukiwanie partnerów w ten sposób, jak autor tego wpisu świadczy, że wiele osób skupia się raczej na poszukiwaniu chwilowych partnerów niż "drugiej połówki". Nie wiadomo, czy ktoś odpowiedział na to konkretne ogłoszenie.
ZOBACZ TAKŻE NA PIKIO.PL
  1. Czy Kuba Wojewódzki w końcu się ożeni? Poznajmy kobiety słynnego showmana
  2. Gdzie mieszka Agnieszka Chylińska? Jej dom zachwyca
  3. Jackowski przewidział przyszłość Kaczyńskiego: „Leży w łóżku, wokół niego stoją posłowie”
  4. Agata Duda martwi się o córkę. Kinga zdruzgotana nagłą śmiercią przyjaciółki
  5. „Lista grzechów” Tadeusza Rydzyka opublikowana w sieci. Redemptorysta będzie wściekły
  6. HGA Media – duży sukces firmy, szansa na karierę dla młodych
źródło: Popularne Następny artykuł