Portal Marka Zuckerberga w ostatnich dniach „uśmiercił” swojego twórcę i właściciela. Oprócz niego „na drugą stronę” zostało wysłanych ponad 2 miliony użytkowników Facebooka. 

Ponad dwa miliony użytkowników portalu społecznościowego Facebook, którzy zalogowali się w ostatnich kilku dniach mogło przeczytać na swoim profilu dosyć zaskakujący komunikat, informujący o tym, że nie żyją. Co ciekawe, wśród uśmierconych użytkowników najpopularniejszego portalu społecznościowego na świecie znalazł się również sam jego twórca i właściciel, Mark Zuckerberg.

 – Wspominamy Marka Zuckerberga. Mamy nadzieję, że ludzie, którzy kochali Marka, odnajdą pokój w rzeczach, którymi dzielą się inni, aby w ten sposób upamiętniać i świętować jego życie – mogliśmy przeczytać na oficjalnym profilu twórcy Facebooka.

Wszystko to sprawka nowej funkcji jaką oferuje portal tj. „In memoriam”, która – jak czytamy w regulaminie portalu – umożliwia znajomym i rodzinie zmarłej osoby, dzielić się ze sobą wspomnieniami.

zuck

Serwis naprawił usterkę już po kilkunastu godzinach i przeprosił wszystkich, którzy stali się jej ofiarą.

 – To był okropny błąd, który udało nam naprawić. Jest nam bardzo przykro, że doszło do takiej sytuacji – czytamy w specjalnym oświadczeniu wydanym przez Facebook.

Polub fanpage jedynego bezstronnego portalu informacyjnego

bh

...

Zobacz również