Facebook nie działa? Miliard ludzi na świecie było w szoku

Facebook nie działa? Miliard ludzi na świecie było w szoku Źródło: fot. flickrl.com

Facebook nie działa - z tym problemem borykają się użytkownicy popularnego portalu społecznościowego na całym świecie. Kumulacja utrudnień nastąpiła po godz. 17:00. Firma póki co nie odniosła się do sprawy.

"Facebook nie działa" jest dziś jednym z częściej wyszukiwanych haseł. Internauci z całego świata próbują dowiedzieć się co jest źródłem awarii popularnej platformy społecznościowej.

Facebook nie działa - miliony użytkowników dopytują dziś, co się dzieje ze stroną społecznościową

Kolejne doniesienia użytkowników z całego świata, głównie Europy i Ameryki, nie mogły przejść niezauważone. Dowiadujemy się, że problemy występują zarówno przy logowaniu się do serwisu, jak i przy próbie publikacji wpisów. Znacznie częściej daje się we znaki zwłaszcza druga opcja.

- "Ups! Coś poszło nie tak. Pracujemy nad naprawieniem tego tak szybko jak to możliwe..." - komunikat tej treści wyświetlał się dziś u wielu internautów mających konta na Facebooku.

Z kolei serwis Spidersweb donosi, że u wielu użytkowników strona nie działa wcale lub ładuje się bardzo wolno. Bywa też tak, że strona Facebooka nie jest dostępna w komputerach, ale działa jako aplikacja, np. w smartfonie.

Inny z pojawiających się komunikatów, który dostrzegli polscy internauci, wybrzmiewa następująco:

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

- Korzystanie z Facebooka wkrótce znów będzie możliwe. Facebook jest teraz nieaktywny ze względu na konieczne prace serwisowe, ale powinien być dostępny za parę minut. W międzyczasie przeczytaj więcej informacji na temat przyczyn wyświetlania tego komunikatu. Dziękujemy za cierpliwość podczas oczekiwania na wprowadzenie udoskonaleń.

Pojawiły się informacje, że po fali utrudnień, która nastąpiła po godz. 17, serwis zaczął funkcjonować prawidłowo. Póki co Facebook nie skomentował sprawy. Nie znamy przyczyn ogólnoświatowej usterki - czy jest to zbiorowy problem techniczny, czy może cyberatak.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Anna Seniuk z synem. To PRZYSTOJNY i bardzo znany aktor [ZDJĘCIA]
  2. Kim jest mąż Edyty Herbuś? Nikt się TEGO nie spodziewał!
  3. Do sieci trafiło zdjęcie Julii Wieniawy w bikini. Oczy wychodzą z orbit!
  4. Przy Wiśniewskim zrozumiała, że jest lesbijką?! Szokujące słowa piosenkarza
  5. Ślubna tragedia. Nie żyje panna młoda, nagle zaczęła wymiotować krwią

źródło: Spiders Web

Następny artykuł