Użytkownicy messengera zachodzili w głowę, dlaczego aplikacja w ostatnim czasie zaczęła podkreślać wpisywane w wiadomości słowo „nie”. Niektórzy panikowali w obawie przed wirusem. Na szczęście to nic niebezpiecznego a wręcz przeciwnie – nowa funkcja ma ułatwić nam życie.

Od paru dni messenger podkreśla słowo „nie”. Na pewno każdy, polski użytkownik aplikacji korzysta z tej formy negacji kilka razy dziennie. Stąd też panika, jaką nowa funkcja wywołała. Co bardziej spostrzegawczy użytkownicy mogli jednak zauważyć, że aplikacja podkreśla jeszcze kilka innych słów. Wszystkie odnoszą się do czasu i dni tygodnia.

Jeżeli klikniemy w podkreśloną frazę, otworzy się okno. Będziemy w nim mogli utworzyć wydarzenie widoczne dla nas i osób uczestniczących w konwersacji. Funkcja ma za zadnie ułatwiać planowanie spotkań.

Facebook przygotował dla swoich użytkowników jeszcze kilka innych niespodzianek. Wpisując w komentarzu „gratki” słowo podkreśla się na pomarańczowo. Mało tego, na ekranie zobaczyć można baloniki i konfetti. Jakiś czas temu po wpisaniu „xoxo” pojawiały się czerwone serduszka.

ZOBACZ TAKŻE

https://www.youtube.com/watch?v=1CuF_GBTFOQ

Zobacz również