Tinder_po
https://www.youtube.com/watch?v=36KXlXVT6UQ
Anna Maria Guziewska - 21 Września 2018

Masz Facebooka? Z łatwością znajdziesz drugą połówkę, to będzie rewolucja

Facebook dla singli? Rewolucyjna darmowa aplikacja może pozwolić wielu internautom na znalezienie drugiej połówki. Już jest w fazie testów w Kolumbii. Czy zagrozi Tinderowi?

Facebook na bieżąco odpowiada na zapotrzebowania internautów. Nowym sposobem na zainteresowanie użytkowników jest portal randkowy korespondujący z portalem społecznościowym. Dzięki utworzeniu nowego, dodatkowego profilu aplikacja sparuje nas z osobami, które według wyliczeń mogą do nas pasować. Będzie nas kontaktować z osobami, które biorą udział w tych samych wydarzeniach bądź są członkami podobnych grup.

Facebook dla singli? Rewolucyjna aplikacja Marka Zuckerberga

Pilotażowa aplikacja ruszyła już w Kolumbii.Poprzez testy autorzy chcą sprawdzić, jakie przełożenie na zainteresowanie będzie miała aplikacja oraz czy nie stoją za nią problemy techniczne. Zanim pojawi się na całym świecie, będzie dokładnie sprawdzona i przez sztab ekspertów, i przez użytkowników. Nie zdjęcia czy reakcje na profile będą najważniejsze w Facebook Dating. Aplikacja będzie parować ludzi, odsyłając bezpośrednio do rozmowy. Czy w dobie popularności Tindera nowa aplikacja się przyjmie?

Technicznie o pomyśle

Aplikacja dostępna będzie na razie mobilnie, nie przewidziano wersji deskopowej. Aby korzystać z niej należy przede wszystkim mieć zainstalowaną aplikację klasycznego Facebooka. Do korzystania upoważnione są osoby pełnoletnie, a sama aplikacja jest bezpłatna. Aby zacząć poszukiwania drugiej połówki należy w aplikacji założyć oddzielny - program nie będzie korzystał z naszych podstawowych informacji.

Aplikacje randkowe

Autorzy aplikacji mobilnych idą z duchem czasu i przenoszą potrzeby rozwiązania rozterek sercowych do internetu. Dzięki nim, bez wychodzenia z domu możemy poznać nowych znajomych lub potencjalne drugie połówki. Prym wiedzie obecnie Tinder. Aplikacja w oparciu o technologię lokalizacji, wyszukuje osoby w naszej okolicy według kryteriów. Dzięki ocenie zdjęcia profilowego, osoby wyrażają zgodę na nawiązanie kontaktu. Przed kultowym Tinderem Polacy chętnie korzystali z Badoo. Portal ten łączył za pomocą profili osoby, które były zainteresowane wspólną randką. Obecnie, zarejestrowanych jest około 370 milionów użytkowników na całym świecie i jest najpopularniejszą aplikacją randkową.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ
Tamara Arciuch z mężemZnani aktorzy, którzy znaleźli miłość na planie filmowym [ZDJĘCIA]Czytaj dalej

Aplikacje na Facebooka

Z kultowym portalem społecznościowym koresponduje wiele aplikacji. Do najczęściej ściąganych należy Status 3D Analyzer, który wymienia najchętniej używane słowa przez naszych znajomych. Friends World Map pozwala wygenerować mapę i udostępnić ją znajomym. Realna rzeczywistość na dobre przeniosła się do sieci. Dzięki Internetowi możemy zamawiać jedzenie, szkolić się, zwiedzać, a także znaleźć miłość. Nie wiadomo jednak, kiedy Facebook Dating wejdzie do Polski. Czy producenci Tindera powinni się zacząć bać konkurencji?ZOBACZ TAKŻE:
  1. Kolosalna zmiana na Facebooku. Usuwają najbardziej wnerwiającą funkcję
  2. Mama jurora Top Model podbija internet! 79-latka na obcasach, bawi do łez
  3. 12-latka podbiła internet. Napisała list do minister PiS i nagrała piosenkę
stefan12 PRZERAŻAJĄCYCH zdjęć, których zagadki nie udało się rozwiązaćCzytaj dalej
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News