Gdyby nie nagranie, nikt by w to nie uwierzył. Na autostradzie spotkano bardzo nietypowego gościa (WIDEO)

Gdyby nie nagranie, nikt by w to nie uwierzył. Na autostradzie spotkano bardzo nietypowego gościa (WIDEO) Źródło: Unsplash/Nikola Markelov

Kierowca jechał autostradą bolidem F1, który zdecydowanie nie jest pojazdem przystosowanym do tego, aby przemierzać publiczną jezdnię. Podróż kierowcy została zarejestrowana kamerą przez innego uczestnika ruchu, który szokujący film opublikował w sieci.

Bolid F1 jak gdyby nigdy nic przemierzał autostradę D4. Film, na którym widać tę dość osobliwą sytuację, szybko stał się w Internecie bardzo popularny. Przypadkiem uwiecznił go jeden z kierowców, który również podróżował autostradą i był bardzo zaskoczony tym, że po drodze obok niego jedzie czerwony bolid. Kierowca bolidu jest poszukiwany przez funkcjonariuszy.

Kto podróżował bolidem F1 po autostradzie? Policja za wszelką cenę chce to ustalić

Kierowca jechał autostradą D4, która jest jedną z głównych dróg w Czechach. Choć kierowca nie jechał z zawrotną prędkością, to jednak sam fakt tego, że jechał bolidem F1 autostradą dla wielu jest niezwykle niepokojący. Bolid F1 nie spełnia bowiem podstawowych wymagań, aby być na takiej drodze. Czerwony bolid, którym jechał kierowca, nie miał choćby kierunkowskazów, bez których pozostali uczestnicy ruchu nie wiedzą, kiedy rajdowiec zechce zmienić pas lub skręcić.

 - To super sprawa, ale jednak bardzo niebezpieczna. Nie pochwalam tego - napisał jeden z internautów pod filmem opublikowanym przez użytkownika platformy YouTube.

Jak podaje serwis "FAKT24", kierowca jest obecnie poszukiwany przez czeską policję, która chce ustalić kto prowadził bolid. Czekają go bowiem srogie konsekwencje za ten czyn.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

 - Fajnie, ale też uważam, że powinien zostać złapany. To bardzo lekkomyślne zachowanie - nawet, jeśli był to profesjonalny kierowca, który wie jak poradzić sobie w trudnych sytuacjach drogowych bardziej, niż inni uczestnicy ruchu - napisał jeden z użytkowników sieci.

Dzisiaj grzeje: 1. Tak teraz wygląda grób Piotra Woźniaka-Staraka. Bardzo smutny widok
2. 2-letnia córka zabiła swoją mamę. Kobieta konała na jej oczach

Co ciekawe, internauci stwierdzili, że kierowcą, który prowadził bolid, mógł być znany, kontrowersyjny youtuber Remi Gaillard, znany z tego typu szalonych wybryków. Na ten moment jednak żadne źródło tego nie potwierdza.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Tylko teraz! Kapitalna oferta Peugeota. Bajeczny, rodzinny SUV w niziutkiej cenie Advertisement
  2. Wszyscy z prawem jazdy zapłacą. Szykujcie się na wydatek 
  3. Ujawniono szokujące fakty o śmierci siostry gwiazdora. Są wyniki testu krwi. Rodzina jest w głębokim szoku
  4. Niewyobrażalny dramat. Uwielbiana bohaterka "Przyjaciółek" straciła męża
  5. Agata Duda ma sobowtóra? Kobieta, która pojawiła się u boku prezydenta wygląda tak samo jak pierwsza dama
  6. Wnuczka z ukrycia nagrała swoją babcię. Wcześniej nikt jej nie wierzył, kiedy mówiła, jak paskudne rzeczy jej robi

Źródło: Fakt

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News