Będzie bójka! Ewelina Lisowska zdecydowała się na coś, o czym będzie mówić cała Polska

Będzie bójka! Ewelina Lisowska zdecydowała się na coś, o czym będzie mówić cała Polska Źródło: screen EwelinaLisowskaVevo

Ewelina Lisowska, jedna z gwiazd młodego pokolenia piosenkarek, zdecydowała się na wsparcie Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Jest o co walczyć w licytacji. O nietypowej aukcji będzie jeszcze głośno.

Ewelina Lisowska chce wykorzystać swoją sławę i przekuć ją w darowiznę na rzecz WOŚP. To powszechna praktyka, którą od lat stosują znane osoby publiczne, od polityków począwszy po artystów i rozpoznawalnych aktywistów.

Fani biją się o to! Wyjątkowe nagrody na aukcji gwiazdy - co proponuje Ewelina Lisowska?

Swoją cegiełkę na poczet 27. już edycji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy chce dołożyć Ewelina Lisowska. Znana z takich kawałków jak "Nieodporny rozum", czy "Jutra nie będzie" zdecydowała o dołączeniu do grona chętnych do zlicytowania własnych dzieł na poczet WOŚP. Na aukcji, która jest dostępna w serwisie Allegro.pl czytamy, że Lisowska proponuje zwycięzcy wspólny trening i ułożoną kompozycję z 1000 puzzli. Te ostatnie przedstawiają jeden ze słynniejszych obrazów pędzla Leonardo da Vinci, "Damę z łasiczką", znajdującą się w polskich zasobach.

Bójka o... bójkę z gwiazdą

Wielu fanów i licytujących zaskoczyć może druga część nagrody. Nie chodzi bowiem o trening wokalny. Owszem, Lisowska jest dziś wziętą piosenkarką, ale po godzinach trenuje również... kick-boxing! I to właśnie takowy trening oferuje piękna gwiazda. - Jak podkreśla Ewelina to: "trening z Lisiczką i dama z łasiczką" - czytamy na oficjalnym profilu aukcji. Możemy być pewni, że chętnych na licytację - zwłaszcza wspólnego treningu - nie zabraknie. Na dzisiejszy stan aukcji cena była 11 razy podbijana. Obecnie trening z Lisowską i 1000 puzzli z podobizną obrazu "Damą z łasiczką" kosztują potencjalnego zwycięzcę 1 tys. zł. Do końca aukcji pozostało jeszcze sporo czasu - koniec przewidziano 31 stycznia, a więc blisko 3 tygodnie. DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ: Trzeba przyznać, że dary na rzecz WOŚP oferowane przez piosenkarkę są bardzo wyszukane. Fani gwiazdy nie przepuszczą takiej okazji jaką będzie nie tylko zobaczenie się na żywo. Chętnych czeka sportowe starcie z kick-boxerką! Redakcja Pikio.pl ma nadzieję, że trenująca regularnie piosenkarka zastosuje dla swojego sparingpartnera jakąś taryfę ulgową. ZOBACZ TAKŻE NA PIKIO.PL:
  1. Ewelina Lisowska jak kolejna siostra Godlewska! Internauci wstrząśnięci
  2. Co tam się wydarzyło?! Widzowie Polsatu wstrzymali oddech w czasie występu na żywo
  3. Ile dzieci ma Pola Raksa? Wielu się myliło w tej kwestii
  4. Ile zarabia Katarzyna Dowbor? Zarobki wprawiają w osłupienie
  5. Ojciec dzieci Ani Przybylskiej przekazał na WOŚP poruszającą pamiątkę. Fani aktorki we łzach
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News