Ewelina Liskowska w końcu pokazała swojego chłopaka. Razem wyglądają jak para z Hollywood

Ewelina Liskowska w końcu pokazała swojego chłopaka. Razem wyglądają jak para z Hollywood Źródło: instagram.com/ewelinalisowskaofficial/

Ewelina Lisowska - chłopak piosenkarki często pojawia się na jej Instagramie. Ich miłość kwitnie, mimo iż jej wybranek nie jest związany z show-biznesem. Na początku artystka ukrywała swoją miłość przed światem. Co prawda wstawiała zdjęcia na media społecznościowe, ale ukrywała twarz swojego wybranka. Teraz już go nie ukrywa. Kim jest tajemniczy chłopak wokalistki?

Ewelina Lisowska - chłopak, związek i życie prywatne - to wszystko interesuje fanów twórczości wokalistki. Jej profil na Instagramie śledzi ponad 200 tysięcy osób, a obserwatorzy w ten sposób chcą dowiedzieć się, jak żyje artystka, co robi w wolnych chwilach i w pewien sposób chcą też poznać jej wybranka.

Wykonawczyni takich hitów jak "W stronę słońca" czy "Niepokorny rozum" chętnie dzieli się fotografiami uwieczniającymi jej codzienność. Wszystko wskazuje na to, że od jakiegoś czasu artystka jest nad wyraz szczęśliwa, a to wszystko za sprawą tajemniczego mężczyzny, który pojawia się wraz z nią na zdjęciach. Na początku Lisowska nie zdradzała żadnych szczegółów co do personaliów i wyglądu chłopaka, jednak tajemnicy długo nie dało się utrzymać. 

Ewelina Lisowska - chłopak artystki ma swoją pasję

Już jakiś czas temu pod zdjęciem został oznaczony pewien mężczyzna, jak się później okazało partner piosenkarki. Tajemniczy wybranek, którego ukrywała przez długi czas to Aleksander Ilczuk, trzydziestodwuletni rajdowiec klubu Hutnik Warszawa, który posiada również sekcję motosportu.

Mężczyzna pochodzi z Warszawy, jednak fachu zawodowego uczył się w Stanach Zjednoczonych, gdzie spędził trzynaście lat swojego życia.

- Samouk, debiutujący w rajdach pod koniec 2014 roku, z wielkimi ambicjami. Przekonany, że zawzięcie, oddanie, poświęcenie oraz ciężka praca, posypane odrobiną szczęścia, doprowadzą go do celu, jakim są starty w Mistrzostwach Europy (ERC) oraz Mistrzostwach Świata (WRC) - możemy przeczytać na jego temat na blogu Rally.pl

Piosenkarka już nie ukrywa miłości i chętnie wstawia wspólne zdjęcia, a w jednym z wywiadów przyznała również, iż cieszy się, że jej chłopak nie ma styczności z show-biznesem, bo dwóch artystów pod jednym dachem może doprowadzić do kompletnej porażki. 

  1. Emilia Krakowska: wiek, mężowie, ślub, córki, życie prywatne
  2. Wstrząsająca przemiana Magdy Gessler. Jak wygląda w prostych włosach?
  3. Fenomenalna Grażyna Wolszczak. Życie jej nie oszczędzało, a mimo to zachwyca wyglądem
  4. Agnieszka Włodarczyk: wiek, dzieci, Facebook. Ile lat ma aktorka znana z 13 posterunku?
  5. Nowy partner Magdaleny Cieleckiej jest od niej młodszy. Od kiedy ze sobą są?
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News