Była na samym szczycie. Dzisiaj nikt już o niej nie pamięta

Była na samym szczycie. Dzisiaj nikt już o niej nie pamięta

Ewelina Flinta była kiedyś ogromną gwiazdą polskiej estrady. Jej największe hity nucił wtedy cały kraj. Jakiś czas temu wokalistka zniknęła jednak całkowicie ze sceny muzycznej. Co się z nią obecnie dzieje?

Flinta zasłynęła przede wszystkim dzięki udziałowi w programie "Idol". W pierwszej edycji show zajęła drugie miejsce, co przyniosło jej ogromną popularność i wiernych fanów.

Wspaniała kariera piosenkarki

Wokalistka nagrała takie hity, jak "Nie kłam, że kochasz mnie" oraz "Żałuję". Dostawała także propozycje udziału w lubianych przez widzów programach rozrywkowych, na przykład "Tańcu z gwiazdami". Ostatecznie Flinta nie zdecydowała się jednak wziąć w nich udziału. Jakiś czas później zniknęła z mediów, a fani zastanawiali się, co tak naprawdę się z nią stało.

Czym obecnie zajmuje się Ewelina Flinta?

Co ciekawe, piosenkarka nie zrezygnowała całkowicie z muzyki. Skupia się jednak przede wszystkim na pracy charytatywnej i jest niezwykle aktywna społecznie. Fani mogą ją spotkać między innymi podczas Festiwalu Zaczarowanej Piosenki. Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Córka Łapickiego śmiertelnie chora. Przerwała milczenie ws. młodej żony ojca
  2. Oliwia Bieniuk całuje się z chłopakiem. Jest zdjęcie
  3. Polska aktorka ledwo przeżyła. Opublikowała zdjęcia po operacji mózgu
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News