Ewakuacja w Człuchowie
Pikio.pl
Irmina Jach - 30 Września 2020

Groza w miejscu zamieszkania Krzysztofa Jackowskiego. Pilna ewakuacja, realne zagrożenie życia

Ewakuacja w Człuchowie w województwie pomorskim. W miejscowości, w której na co dzień mieszka jasnowidz, Krzysztof Jackowski, doszło do bardzo niebezpiecznej sytuacji. Mieszkańcy musieli pilnie opuścić swoje domy, ich życiu zagrażało realne zagrożenie. Sytuacja jest bardzo poważna. Na miejscu pracują funkcjonariusze wielu służb. Wiemy, co się wydarzyło.

Ewakuacja w Człuchowie. Miejsce zamieszkania Krzysztofa Jackowskiego stało się scenerią mrożących krew w żyłach scen. Krajowe media obiegła informacja o zagrożeniu, z którymi borykają się okoliczni mieszkańcy. Z relacji reportera, który jest na miejscu zdarzenia, wynika, że tylko krok dzielił ich od tragedii.

Beata Szydło przekazała wiadomość o śmierciZ ostatniej chwili: śmierć nadeszła nagle, Beata Szydło pogrążyła się w smutku. Spływają kondolencjeCzytaj dalej

Ewakuacja w miejscowości, w której mieszka Krzysztof Jackowski

Przy ulicy Rzemieślniczej w miejscowości Człuchów na Pomorzu doszło do bardzo niebezpiecznej sytuacji, która przez chwilę nieuwagi mogła zmienić się w potężną eksplozję. Odnotowano awarię gazociągu, który jest przeprowadzony przez jedno z osiedli. Ulatniający się gaz stwarzał ogromne niebezpieczeństwo dla okolicznych mieszkańców. Zagrożeni byli człuchowianie, którzy są posiadaczami lokali mieszkalnych znajdujących się w promieniu 150 metrów od miejsca, w którym wystąpiła awaria. Na miejscu natychmiast pojawili się funkcjonariusze straży pożarnej, policji i pogotowia gazowego, którzy pracują nad zniwelowaniem groźnych skutków uszkodzenia.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Policja poszukuje przestępcówPilny apel policji. Oto wizerunki najbardziej niebezpiecznych przestępców, widzieliście ich?Czytaj dalej

Informacja o awarii wodociągu została przekazana mieszkańcom poprzez Regionalny System Ostrzegania (RSO), państwową usługę, która służy do powiadamiania Polaków o szczególnie ważnych wydarzeniach. Za jej pomocą rządzący wysyłają alerty, które trafiają na telefony odbiorców w formie wiadomości tekstowej. Dotyczą różnego rodzaju lokalnych zagrożeń, nie tylko klęsk żywiołowych, ale i zagrożeń na drogach. Z uwagi na awarię, ruch na DK 22 został zablokowany. Niedogodności mogą potrwać do godziny 13:00. Kierowcy, którzy poruszają się drogą, muszą liczyć się z objazdami.

Dzisiaj grzeje:

1. Niewiarygodne, co synowa Martyniuków wysłała im kurierem. Gdy zajrzeli do środka, zaniemówili

2. Posiadasz mieszkanie własnościowe? Niedługo mogą zapukać do twoich drzwi, kary są ogromne

3. Dorota Gardias w szpitalu. Przygnębiające, nieoficjalne informacje

- Ewakuacja mieszkańców i zablokowany ruch na DK 22 w Człuchowie na Pomorzu. Powód? Przy ulicy Rzemieślniczej doszło do uszkodzenia gazociągu. Ewakuować trzeba ludzi z osiedla domów jednorodzinnych, w promieniu 150 metrów od gazociągu. Na miejscu zjawili się strażacy, policja i pogotowie gazowe - napisał dziennikarz, Kuba Kaługa, na swoim profilu w mediach społecznościowych.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Jarosław Jakimowicz znów odpłynął w TVP Info i pokazał, na co go stać. Co z kulturą osobistą? "Rozjadę ją w sądzie jak żabę"
  2. Dramatyczne statystyki Krzysztofa Piątka. Prawie same zera
  3. Już od jutra Polacy zapłacą więcej. Setki tysięcy osób jest nieświadomych szybkiej zmiany
  4. TVN alarmuje, wydano żółte ostrzeżenia. Niebezpieczna sytuacja dla wielu Polaków
  5. Nie żyje wybitny polski aktor. Polacy pogrążeni w żałobie
  6. Uwielbiasz pierogi z grzybami? 2 przełomowe triki sprawią, że ciasto nigdy się nie rozpadnie

Mężczyzna znalazł dziwne jajkoZnalazł na podwórku bardzo dziwne jajko. Kilka sekund później pękło, rzucił się do ucieczkiCzytaj dalej

Źródło: Nasze Miasto

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News