ewakuacja mieszkańcy służby
Pikio.pl
Joanna Szwalikowska - 9 Października 2020

Ogromne utrudnienia, masowe ewakuacje. Służby apelują do tysięcy mieszkańców, zacznie się w poniedziałek

Niepokojące doniesienia z kraju. W jednym z polskich miast będzie miała miejsce ogromna ewakuacja mieszkańców. Sytuacja jest poważna i potrwa nawet kilka dni. Wszystko zacznie się w poniedziałek.

W jednym z polskich miast zarządzona została pilna ewakuacja. Wszystko zacznie się już w poniedziałek. Tysiące mieszkańców znajdzie się w bardzo trudnej sytuacji. Wszystko ma potrwać kilka dni. Służby pilnie apelują.

wiadomości szkoły obostrzeniaZapadła decyzja, nie ma już odwrotu. Nieoficjalnie: uczniowie od jutra zostaną objęci ograniczeniamiCzytaj dalej

Wielka ewakuacja w jednym z polskich miast. Wszystko zacznie się w sobotę

W dniach od 12 do 16 października w Świnoujściu specjaliści z 8. Flotylli Obrony Wybrzeża zajmą się przeprowadzaniem neutralizacji niewybuchu pochodzącego z czasów II Wojny Światowej. W związku z tym tysiące mieszkańców codziennie w konkretnych godzinach będzie ewakuowanych ze swoich mieszkań. Służby wydały również pilny apel. Niewybuch znajduje się na torze wodnym Świnoujście-Szczecin-Świnoujście w pobliżu przeprawy promowej "Centrum".

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

ŚlubTeściowa dała zięciowi na ślubie karteczkę. Kiedy umarła, zdradził żonie jej zapierającą dech treśćCzytaj dalej

- Na czas trwania operacji, codziennie w godz. 7-17.00 zamknięta będzie przeprawa promowa „Centrum” (promy Karsibór). Oznacza to, że w tych godzinach wjazd i wyjazd do i ze Świnoujścia będzie bardzo utrudniony. Ostatni prom „Karsibór” odchodził będzie rano o godz. 7 z obu stron. Od godz. 17.30 promy pływać będą co 30 minut przez całą noc - czytamy na portalu eswinoujscie.pl.

Służby pilnie apelują o to, aby 4 osoby, które zaplanowały w tych dniach przyjazd do miasta, zmieniły swoje plany do przesunięcia akcji (o ile jest to możliwe). Jeśli nie istnieje taka możliwość, należy wziąć pod uwagę licznie utrudnienia w ruchu. Prezydent miasta zarządził ewakuację dla osób, które przebywają w strefie bezwzględnej (2500 metrów od osi toru wodnego). Ewakuacja będzie odbywała się od 12 do 16 października, codziennie w godz. 6.00-8.30.

Dzisiaj grzeje:

1. Koszmarna pomyłka Ministerstwa Zdrowia, rzecznik potwierdził. Co się teraz stanie?

2. Ministerstwo Zdrowia bije na alarm. Pilna wiadomość dla wszystkich kobiet

3. Ogromne obostrzenia w całym kraju, zakazy od soboty. Po wejściu do sklepu będzie można się mocno zdziwić

Apel służb dotyczący utrudnień w ruchu skierowany jest również do kierowców, którzy będą podróżowali ze strony Niemiec, a ich ogólnodostępna przeprawa "Centrum" traktowasna jest jako droga tranzytowa w głąb kraju. W dniach 12-16 października powinni kierować się w stronę najbliższych przejść granicznych Kołbaskowo - Pommellen oraz Lubieszyn - Linken. Wszystkie instytucje korzystające z dostaw przez samochody ciężarowe proszone są o to, by została zapewniona odpowiednia logistyka dostaw.

Odnaleziony niewybuch to brytyjska bomba lotnicza nazywana również Tallboy. Zawiera ona 2,4 tony materiału wybuchowego, który ma zwiększoną siłę działania. Odpowiada 3,6 tonom trotylu.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Wystarczy 5 zł, aby obkupić się w Biedronce. Zdumiewająca oferta ściągnie do sklepu tłumy
  2. Nie do wiary, ile kosztują buty Anny Lewandowskiej. Wielu Polaków nie może sobie na nie pozwolić, monstrualna cena
  3. Ludzie są wywożeni w karetkach za miasto, sytuacja jest bardzo zła. Co się dzieje? Niepokojąca relacja z Warszawy
  4. Awaria w dużym banku, klienci wściekli. Nie mają dostępu do konta, nie mogą zrobić przelewów
  5. Medialne doniesienia są bardzo przykre. Jest źle z księżną Kate
  6. Anielska rozkosz dla podniebienia, najlepsze pieczone ziemniaki. Dodatki sprawiają, że nie potrzebujesz na obiad nic więcej

Mężczyzna znalazł dziwne jajkoZnalazł na podwórku bardzo dziwne jajko. Kilka sekund później pękło, rzucił się do ucieczkiCzytaj dalej

Źródło: eswinoujscie.pl

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News