Powalająco szczere wyznanie Ewy Wachowicz tuż przed 50. urodzinami. "Nie będę udawać"

Powalająco szczere wyznanie Ewy Wachowicz tuż przed 50. urodzinami. "Nie będę udawać" Źródło: YouTube / mistrzowiedomowychwypieków

Ewa Wachowicz już niebawem będzie obchodzić 50. urodziny. Miss Polonia 1992 i prezenterka telewizyjna zdobywa się w mediach na szczere wyznanie. Co powiedziała gwiazda?

Ewa Wachowicz ma 49 lat. W przyszłym roku będzie świętować 50. urodziny! Mimo tego zdecydowanie nie wygląda na swój wiek. Kilka dni temu mogliśmy podziwiać ją na gali w warszawskim hotelu Bellotto, podczas której odebrała nagrodę w kategorii Osobowość Roku. Dziennikarka wyglądała oszałamiająco. Na tę okazję włożyła elegancką, czarną, dopasowaną suknię. Jednak to jej promienny uśmiech zrobił największe wrażenie. Wachowicz promieniała szczęściem. 

Ewa Wachowicz dba o swoją prywatność, dlatego media wnikliwie śledzą jej wyznania

Była Miss Polonia na gali nie pokazała się w towarzystwie swojego partnera, Sławomira Kowalewskiego. Para robi to na tyle rzadko, że media zaczęły donosić o ich rozstaniu. Tym bardziej, że w mediach społecznościowych nie publikuje ona zdjęć z partnerem i w ogóle nie komentuje swojego związku. Na szczęście okazuje się, że to tylko plotki. Prezenterka jest bardzo szczęśliwa i właśnie dlatego na czerwonym dywanie biła z niej taka radość. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Ewa Wachowicz na co dzień mieszka ze Sławkiem w Krakowie, jednak często jeżdżą do oddalonej o 70 kilometrów od miasta Zawoi, gdzie wybudowali sobie dom z drewnianych bali. Z ganku mają widok na Babią Górę, a każdy poranek zaczynają od pieszych wędrówek.

- Marzyłam, aby byś mieć miejsce, do którego będę mogła w każdej chwili uciec od zgiełku, hałasu czy smogu. Chciałam, aby było blisko Krakowa i chciałam mieć góry na wyciągnięcie ręki – wyznała gwiazda. 

Rodzice Ewy boleśnie odczuli jej rozwód

Bliscy pary uważają, że Ewa i Sławek są dla siebie stworzeni. Tym bardziej, że oboje mają za sobą nieudane związki, a mimo tego nie przestali wierzyć w miłość. Podobno mężczyzna jest doskonałym ojcem, a do jego ogromnych plusów należy też to, że podziela pasje partnerki. 

Rodzice Ewy, Wiesława i Józef, pragną zawsze widzieć córkę tak promienną. Sami tworzą szczęśliwy duet od kilkudziesięciu lat i wyznają tradycyjne wartości. Dlatego bardzo cierpieli podczas rozwodu Ewy. Twierdzą, że córka jak nikt inny zasługuje na męskie wsparcie i kogoś, na kim zawsze może polegać. 

Dzisiaj grzeje: 1. Słynna polska pogodynka zmarła w zapomnieniu. Nie powiedziała nikomu o swojej chorobie
2. IMGW pilnie alarmuje, już dzisiaj sytuacja będzie fatalna. 5 województw zagrożonych

- Nie będę udawać, że jestem kobietą z żelaza – wyznała niedawno Ewa, przyznając się do ciężkich chwil, które na szczęście są już dawno za nią.

Za rok prezenterce stuknie pięćdziesiątka. Fani zastanawiają się, czy z tej okazji kobieta ponownie stanie na ślubnym kobiercu. W każdym razie, nasza redakcja życzy parze wszystkiego dobrego!

Najlepsze newsy dnia:

  1. Uważaj na te 3 znaki zodiaku! To paskudni manipulanci, nie cofną się przed niczym dla własnych korzyści
  2. Turystka zrobiła sobie pamiątkowe zdjęcie. Gdy później oglądała fotografię była sparaliżowana, aparat uchwycił trudną do wytłumaczenia rzecz
  3. Niewyobrażalna tragedia podczas świątecznego jarmarku, nie żyje dziecko. Wyjątkowo okropna śmierć za granicą
  4. Odkopano niezwykłe zdjęcie Rydzyka z młodości, nie wygląda jak ksiądz. Tajemnicza historia redemptorysty
  5. Roztargnieni właściciele zapłacą nawet 5 tys. zł mandatu. Wystarczy wyjść z psem na spacer

Źródło: Pomponik

Następny artykuł