Ewa Sałacka -córka
ADAM NOCON/East News
Aneta Wasilewska - 9 Maja 2020

Miała 12 lat, gdy jej mama nagle zmarła. Wyrosła na prawdziwą piękność, trudno oderwać wzrok

Ewa Sałacka była jedną z najulubieńszych aktorek w kraju. Jej nagła śmierć sprawiła, że Polacy pogrążyli się w żałobie. W momencie niespodziewanej śmierci córka aktorki, Matylda Kirstein miała zaledwie 12 lat. Dziś wyrosła z niej prawdziwa piękność, ciężko oderwać od niej wzrok.

Ewa Sałacka znana była wszystkim Polakom. Jej role w polskich filmach i serialach przyniosły jej dużą popularność. Dzięki naturalnemu wdziękowi i niesamowitej urodzie widzowie pokochali jej wszystkie role. Wiadomość o jej śmierci pojawiła się niespodziewanie, nikt nie mógł przewidzieć, że dojdzie do takiej tragedii.

Masz oszczędności w banku? Lepiej wypłacić gotówkę, karty mogą nie zadziałać. Profesor ekonomii ostrzegaMasz oszczędności w banku? Lepiej wypłacić gotówkę, karty mogą nie zadziałać. Profesor ekonomii ostrzegaCzytaj dalej

Ewa Sałacka zmarła, gdy jej córka miała 12 lat

Nikt nie mógł uwierzyć w informacje, które pojawiły się 23 lipca 2006 roku. Wtedy właśnie media obiegła tragiczna wiadomość o śmierci Ewy Sałackiej. Aktorka przebywała wtedy nad Jeziorem Zegrzyńskim, gdzie doszło do tragedii. Na skutek reakcji alergicznej po użądleniu osy, Sałacka zaczęła się dusić.

Niestety pomimo udzielenia pierwszej pomocy przez męża, stomatologa i chirurga szczękowego, a także znajomej anestezjolog, nie udało jej się uratować. Ewa Sałacka zmarła w drodze do szpitala na skutek wstrząsu anafilaktycznego. Jej córka Matylda miała wtedy zaledwie 12 lat.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Czterej pancerni i pies - życie gwiazdyGwiazda "Czterech pancernych i psa" przed laty rozbiła małżeństwo innej aktorki. Potem spotkała ją wielka tragediaCzytaj dalej

Ewa Sałacka często pokazywała zdjęcia z córką. Dziś Matylda jest prawdziwą pięknością

Matylda Kirstein w lipcu skończy 26 lat. Od dawna młoda dziewczyna wygląda zupełnie inaczej, niż na starych fotografiach, które pokazywała Ewa Sałacka. Córka aktorki ukończyła Akademię Leona Koźmińskiego na kierunku psychologia biznesu dla menedżerów, a także studiowała we Włoszech na Uniwersytecie w Sienie oraz na Uniwersytecie Warszawskim.

Dzisiaj grzeje:

1. Matka zostawiła 5-latka samego w aucie. Nagle zaczęło płonąć, niewyobrażalny dramat w centrum Polski
2. Epidemia przestaje się rozwijać? Najnowsze analizy mogą pozytywnie zaskoczyć Polaków

Młoda kobieta coraz bardziej przypomina swoją mamę. Na jej zdjęciu widać, jak jej rysy twarzy podobne są do Ewy Sałackiej. Dziś Matylda zachwyca wszystkich swoją urodą, jak kiedyś jej mama.

Obrazy Pikio

uploaded

fot. Facebook/ Matylda Kirsten

Najlepsze newsy dnia:

  1. Mama dwójki dzieci walczy z białaczką. Pilnie potrzebuje pomocy dobrych ludzi
  2. Kamil Stoch nigdy o tym nie mówił. Na jaw wyszły fakty o jego religijności. Jakiego jest wyznania?
  3. Rząd przedłużył jeden z głównych zakazów, ale jest jeden wyjątek. Polacy łapią się za głowy
  4. Magda Narożna z Pięknych i Młodych przekazała radosną nowinę. Fani ślą gratulacje
  5. Karygodne zachowanie Polaków na plaży. Wszyscy widzieli, nie mieści się w głowie
  6. Dodaj 15 kropli do wody i mleka. Wyrosną gigantyczne pomidory w przyśpieszonym tempie o smaku nie do opisania

KacperekNurek, który znalazł Kacperka, cały czas wszystko filmował. Dopiero w domu dostrzegł porażającą rzeczCzytaj dalej

źródło: plejada

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News