Ewa Minge pyta "jak można nie kochać Kaczyńskiego". Według niej jest "wybitnym talentem strategicznym"

Ewa Minge pyta "jak można nie kochać Kaczyńskiego". Według niej jest "wybitnym talentem strategicznym" Źródło: youtube.com/Plejada

Ewa Minge jeszcze niedawno została szeroko skomentowana w mediach za jej opinię na temat 500+, a teraz ponownie miesza się w tematy polityczne. Z okazji urodzin Jarosława Kaczyńskiego opublikowała post, w którym zachwyca się prezesem PiS.

Ewa Minge, najbardziej znana polska projektantka, nie skupia się jedynie na tematach związanych z modą podczas dzielenia się swoimi opiniami z fanami. Bardzo chętnie wypowiada się również na tematy społeczne - prowadzi Fundację Black Butterflies - oraz, od niedawna, polityczne. Te ostatnie wywołują bardzo wiele kontrowersji, a jej najnowsze słowa o Jarosławie Kaczyńskim z pewnością wbija wielu Polaków w ziemię. 

Ewa Minge została poproszona o złożenie życzeń prezesowi. Zrobiła to publicznie i obszernie

Zaledwie 2 dni temu prezes PiS obchodził swoje okrągłe, 70. urodziny. W związku z niedawną wypowiedzią projektantki na temat 500+, zadzwonili do niej dziennikarze z pytaniem, czego mogłaby życzyć Kaczyńskiemu. Minge opublikowała życzenia na swoim Instagramie, by uniknąć przekłamania jej słów. Okazuje się, że projektantka widzi w szefie Prawa i Sprawiedliwości same plusy.

Ewa Minge wierzy w karmę - zasiane dobro zawsze wróci i tego dobra życzy prezesowi. Im dłuższe były życzenia, tym bardziej można było się zdziwić, co sądzi o nim, jako osobie.

- Można go lubić lub nie, ale umysł ma ponad przeciętny i wybitny talent strategiczny , co udowadnia na każdym kroku - zachwyciła się jego umiejętnościami.

Potem retorycznie spytała o to, jak można nie kochać prezesa?

"Ma człowiek urodziny i ja mu dobrze życzę". Minge ma też słabość do kota Kaczyńskiego

- Kot za towarzysza życia? Ja mam 6. Jak nie kochać wiec tej strony prezesa? Czy chce dla kraju dobrze? A czy można chcieć dla swojej ojczyzny źle??? Że nie ma rodziny? Ma, nie ma żony i dzieci, ale kto wie... może tak wybrał celowo, by mieć czas nieograniczony i umysł niepodzielony problemami? Może postawił na Polskę? - analizowała życie prywatne Jarosława Kaczyńskiego coraz bardziej.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

W dalszej części postu poświęconego w całości Kaczyńskiemu przyznała, że nie zna się na polityce i ją przeraża, dlatego woli nie oceniać pod tym kątem. Na końcu stwierdziła, że już tyle razy była "wyklęta" za wygląd i poglądy, że kolejna afera nie zrobi na niej większego wrażenia. Napisała to, co uważała za stosowne. "Czasem warto przyjrzeć się człowiekowi życzliwie, nawet jeżeli nie jest po naszej linii" - tego trzyma się Ewa Minge.

 Fot. instagram.com/eva_minge

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Polska poruszona kolejnym dramatem nie do wyobrażenia. Zmaltretowana dwumiesięczna dziewczynka, tłumaczenia ojca wprawia w osłupienie
  2. Kora znów zostanie upamiętniona w wyjątkowy sposób. Na jej grobie powstanie coś pięknego
  3. Szelągowska zamieściła niezwykłe zdjęcie w wannie. Przez jeden szczegół nie rozżarzy Was do czerwoności
  4. Mama trójki dzieci Małgorzata Socha właśnie wprowadziła w kompleksy tysiące Polek. Zjawiskowe zdjęcia
  5. Katastrofa w Boże Ciało, płonie zabytkowy kościół na zachodzie Polski. Żal patrzeć jak ogień trawi wieżę

Źródło: Instagram

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News