Jest źle. Ewa Minge trafiła do szpitala

Jest źle. Ewa Minge trafiła do szpitala Źródło: Instagram / Eva Minge

Ewa Minge trafiła do szpitala. Jej stan zdaje się być poważny, co można wywnioskować po niepokojących wyznaniach projektantki. Na swoim Instagramie Ewa Minge dzieli się przykrymi refleksjami, które wzbudzają w jej fanach ogromne współczucie. Internauci zadeklarowali, że będą wspierać Minge w powrocie do zdrowia.

Ewa Minge trafiła do szpitala, o czym poinformowała na swoim Instagramie. Zdjęcia, które pojawiły w social mediach były przerażające. Szpitalne łóżko i pidżama niezbyt pasują do projektantki, którą większość kojarzy nieodzownie z kreatywnymi, kolorowymi stylizacjami. Co dolega gwieździe?

Ewa Minge trafiła do szpitala. "Rzucało mnie z bólu"

Jedna z najbardziej znanych w Polsce projektantek - Ewa Minge - publikuje w ostatnim czasie wiele zdjęć ze szpitala. Przy okazji dzieli się także z internautami przemyśleniami dotyczącymi egzystencji. To brzmi niezbyt optymistycznie.

 - Pięknie czy mniej pięknie, kwestia gustu. Ważne żeby zdrowie nas nie opuszczało. Jeżeli jednak się przydarzy polecam zatrzymać się na chwile i zrobić wszystko, co w naszej mocy, by wrócić do świata bez bólu. Samemu przeważnie nie dokonamy tego wyczynu, więc wtedy okazuje się przeważnie, co znaczy drugi człowiek. Ludzie wokół nas, to nasze poczucie bezpieczeństwa - napisała Ewa Minge zachęcając przy tym swoich fanów, aby doceniali ludzi, których mają wokół siebie.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Co dolega znanej projektantce?

Jak się okazuje Ewa Minge trafiła do szpitala z powodu niemożliwego do wytrzymania bólu, jaki w ostatnim czasie jej towarzyszy.

 - Życie czasem rzuca nas na kolana. Mnie ostatnio rzucało regularnie z bólu. I tylko na klęczkach dosłownie, dawało się to przetrwać. W niedziele trafiłam w końcu do szpitala i od rana była już akcja ratowania mojego zdrowia. Boli jeszcze jak cholera, ale czuje się w obowiązku króciutko wszystkim podziękować. Cudny personel, godne warunki, wszyscy uśmiechnięci i pozytywnie nastawieni do człowieka - opowiadała, nie kryjąc swojej ogromnej wdzięczności.

Ewa Minge przeszła w szpitalu zabieg, choć na razie nie wiadomo, na czym polegała operacja. Wiadomo natomiast, że wszystko skończyło się dobrze.

 - Najmocniej dziękuje Panu Profesorowi dr. hab. Jerzemu Rudnickiemu, za przeprowadzenie własnymi rękoma mojej operacji. Wszystko powiodło się doskonale - wyznała, czym uspokoiła swoich fanów.

Fani życzą Ewie powrotu do zdrowia.

Fot. Instagram / Ewa Minge

ZOBACZ TAKŻE

  1. Justyna Żyła w CIĄŻY?! Opublikowała zdjęcie z zaokrąglonym brzuszkiem. Nikt już nie ma wątpliwości
  2. Nie żyje znany aktor. Fani i rodzina są w szoku. Zmarł niespodziewanie, miał 47 lat
  3. Nowa okropna moda na ślubach w Polsce. Zepsuła już mnóstwo wesel, podłe
  4. Niesamowicie pokrzepiające informacje, ojciec wypuścił Dawidka żywego? Dowódca grupy poszukiwawczej wlał nadzieję w całą Polskę
  5. Piotr 19 razy uderzył swoją żonę tłuczkiem do mięsa. Tłumaczenia mężczyzny ścinają z nóg
  6. Mistrzowskie zachowanie księżnej Kate podczas Wimbledonu oburzyło wielu. Pokazała klasę

Źródło: Instagram

Następny artykuł
0 Skomentuj

Którego twardziela z Pierwszej Miłości wolisz?

Komentarze 0

Ocena artykułu