obrazek 219
Wiadomości Pikio - 30 Czerwca 2015

Kopacz agituje w pociągach, zachwyt nad kotletem hitem (video)

Premier Ewa Kopacz w ramach kampanii wyborczej postanowiła wyjść do ludzi. Szefowa PO stawia na pociągi i perony, gdzie próbuje wejść w dialog z podróżującymi Polakami.

Z takiej formy prowadzenia kampanii wyborczej ironizowała Monika Olejnik „Ewa Kopacz ma nową ksywkę - Eva Peron. Premier po Polsce podróżuje koleją”. - napisała na swoim, profilu na Facebooku Hitem w sieci jest natomiast filmik, na którym widać wyraźnie zniechęconego nagabywaniem ze strony pani polityk pasażera, który usiłuje zjeść w spokoju obiad, podczas gdy pani premier stara się wejść z nim w interakcję. Szczególną furorę robi komentarz dotyczący „kotlecika”. - ale się pan już otrząsnął... - mówiła Kopacz - ale już przepraszam - odpowiedział pasażer próbując dać do zrozumienia szefowej PO, że nie ma ochoty na rozmowę i chce zjeść obiad. - Ale kotlecik ładnie pachnie - dodała premierka. Oto video z zajścia, które zamieścił jeden z internautów:

Chcesz być na bieżąco? Polub Pikio.pl
ds
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News