Ewa Kasprzyk podjęła decyzję
Instagram.com ewa.kasprzyk
Monika Majko - 21 Września 2020

Nikt nie miał pojęcia, co wydarzyło się za zamkniętymi drzwiami. Ewa Kasprzyk milczała, media ujawniły dobitną prawdę

Ewa Kasprzyk długo milczała na ten temat, teraz media ujawniły prawdę. Wiele osób nie mogło w to uwierzyć, Gwiazda podjęła ostateczną decyzję i teraz nie ma już odwrotu. Aktorka wciąż unika komentowania tej sprawy.

Ewa Kasprzyk już od jakiegoś czasu zmagała się z problemami rodzinnymi, teraz media ujawniły prawdę o tym, co działo się za zamkniętymi drzwiami. Gwiazda podjęła ostateczną decyzję, wiele osób nie mogło w to uwierzyć. Teraz nie ma już odwrotu.

Ewa Kasprzyk podjęła ostateczna decyzję

O problemach Ewy Kasprzyk i jej męża, Jerzego Bernatowicza, mówiło się już od dawna. Choć małżeństwo przez lata stanowiło zgrany duet, jakiś czas temu ich relacja zaczęła się psuć. Gwiazda coraz rzadziej pokazywała się w towarzystwie swojego partnera, a obok niej zaczęto widywać młodszego mężczyznę. Aktorka utrzymywała jednak, że Jakub Michalski jest tylko jej przyjacielem i nic ich nie łączy.

Hanna Śleszyńska - dramatHanna Śleszyńska przeżyła niebywały dramat. Ciężko uwierzyć, jak teraz wygląda jej życieCzytaj dalej

Mimo tych zapewnień, małżeństwo aktorki i inżyniera budowlanego przechodziło poważny kryzys, aż w końcu gwiazda podjęła ostateczną decyzję. Ewa Kasprzyk wyprowadziła się od męża i złożyła pozew o rozwód. Choć artystka długo milczała na ten temat, media dotarły do najnowszych informacji w tej sprawie. Fani gwiazdy nie mieli pojęcia o tym, co dzieje się w jej życiu prywatnym, aktorka nie chciała się tym chwalić.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Mąż zamontował ukrytą kameręMąż zamontował w domu ukrytą kamerę. Na jaw wyszła koszmarna prawda, najbardziej cierpiały dzieciCzytaj dalej

Ewa Kasprzyk rozwiodła się z mężem po 36 latach

Jak dowiedział się "Super Express", Ewa Kasprzyk i Jerzy Bernatowicz zakończyli prawnie swoje małżeństwo już rok temu. Para rozstała się na pierwszej rozprawie, bez orzekania o winie, po 36 wspólnych latach. Wciąż łączy ich jednak córka, Małgorzata.

Dzisiaj grzeje:

1. Tragiczna wiadomość, niewyobrażalna strata. Wszyscy wiele mu zawdzięczamy, niestety nie żyje

2. Krzysztof Ibisz pęka z dumy. Nikt się nie spodziewał, gratulacje płyną z całej Polski

3. Wszyscy przemilczeli kluczową rzecz. Od soboty znika ważny zakaz, mamy oficjalne potwierdzenie

– Sprawa zakończyła się wyrokiem rozwodowym z dnia 25.09.2019 bez orzekania o winie. Wyrok jest prawomocny. Sprawa była z powództwa Ewy Kasprzyk – poinformował Tomasz Adamski, rzecznik prasowy ds. karnych Sądu Okręgowego w Gdańsku, w rozmowie z "Super Expressem".

Najlepsze newsy dnia:

  1. "Rolnik szuka żony": Przełom w życiu jednej z par. Zbliża się dzień, który wszystko zmieni
  2. Gdy dowiedzieliśmy się, kim jest siostra Kamila Stocha, złapaliśmy się za głowy. Nigdy się nią nie chwalił
  3. Agnieszka Chylińska pokazała zdjęcie. Fani zamarli, można się przestraszyć
  4. Znana wróżka przepowiedziała przyszłość Kindze Dudzie. Nieprawdopodobna wizja, co na to rodzice?
  5. Polaków czekają głodowe emerytury. Dramatyczne dane wyciekły do sieci, ręce opadają
  6. Alarm dla wszystkich. Są pozornie zdrowe, ich jedzenie powoli osłabia organizm

Rodzice - poród14 godzin po porodzie rodzice usłyszeli cichy dźwięk. Chwilę później zalali się łzamiCzytaj dalej

Źródło: Super Express

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News