Ewa Farna przypadkiem zdradziła termin porodu. Wiemy, na ile piosenkarka przerwie karierę

Ewa Farna przypadkiem zdradziła termin porodu. Wiemy, na ile piosenkarka przerwie karierę Źródło: instagram.com/ewa_farna93

Ewa Farna pokazała swoim fanom rozpiskę tegorocznych koncertów. W trasie koncertowej pojawia się spore "okienko". Łatwo wywnioskować, kiedy gwiazda spodziewa się porodu dziecka.

Ewa Farna wchodziła na wielką scenę na oczach milionów Polaków. Później za ojczyznę wybrała jednak Czechy. Tam też jest jej serce - dwa lata temu wzięła ślub z ukochanym, Martinem Chobotem. Para wykupiła olbrzymi dom na przedmieściach Pragi.

Ewa Farna szykuje się na koncerty i... poród. Wiemy, kiedy może urodzić

Pewne jest, że rodzina Farny już wkrótce się powiększy. Gwiazda nie ukrywa tego, że jest w zaawansowanej ciąży. Dowodzą tego kolejne zdjęcia z Instagrama. Znana z dystansu do siebie gwiazda nie wstydzi pokazywać się w pełnej okazałości, z charakterystycznymi krągłościami. Mimo że często spotyka ją za to krytyka.

Gwiazda polskiej i czeskiej sceny muzycznej odlicza już tygodnie do porodu. Wiemy mniej więcej, kiedy piosenkarka spodziewa się rozwiązania.

Farna pokazała bowiem rozpiskę trasy koncertowej. Na profilu na Facebooku ujawniła terminy występów i miasta w których pokaże się szerszej publiczności. 

Ewa Farna zaśpiewa w maju na trzech koncertach, m. in. w Pilźnie i Brnie. Po czym w jej trasie nastanie spora luka.

Gwiazda zapowiada, że będzie kontynuowała tournee od połowy października. W tym miesiącu zagra cztery koncerty. Rok zakończy listopadowymi występami w Libercu i Ostravie. 

Taki rozkład kalendarza jest wielce wymowny. Ponad cztery i pół miesiąca wolnego musi oznaczać jedno. Gwiazda daje sobie sporą rezerwę czasową, w której zmieści się z porodem dziecka i opieką w pierwszych tygodniach jego życia. 

Wszystko wskazuje, że najpewniejszym terminem porodu jest początek wakacji. Mimo że brzuszek Farny jest naprawdę duży, gwiazda chce do końca wykorzystać czas swojej aktywności. Nie daje sobie też zbyt wiele czasu na powrót do śpiewania. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Nie jest to jednakże wyjątkowa praktyka. Show-biznes nie znosi przerwy i próżni. Szybkie powroty i rzucenie się w wir pracy na scenie są dziś powszechnie praktykowane. Pozostaje inna kwestia - czy Farna pochwali się nowo narodzonym dzieckiem w sieci, czy będzie konsekwentnie oddzielać prywatne życie bliskich od swojego?

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Dziennikarka TVP została zamordowana przez własną córkę. Ta zbrodnia wstrząsnęła Polską
  2. Jaka fryzura odmładza po 50? Inspiracje dla dojrzałych kobiet
  3. Kierowca wjechał w tłum. 11 dzieci nie żyje
  4. Roksana Węgiel miażdżąco skrytykowana. Te słowa poszły na żywo
  5. Niewyobrażalny koszmar Rodowicz. W 15 minut doszczętnie spłonął dom rodzinny gwiazdy, Maryla apeluje o pomoc
  6. Aż was poderwie z foteli. Lewandowska przypadkiem pokazała, jak wygląda wnętrze jej jadalni

źródło: Plotek

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News