Ewa Farna wyleciała z pracy! To koniec popularnego programu z jej udziałem

Ewa Farna wyleciała z pracy! To koniec popularnego programu z jej udziałem

Ewa Farna nie ma powodów do radości. Znana piosenkarka po półtorarocznej przygodzie wyleciała z pracy, pożegna się ze słuchaczami jednej z największych rozgłośni radiowych. Jej programu nie usłyszymy już w jesiennej ramówce. 

Ewa Farna zaczęła prowadzić audycję To Lubię 11 marca 2017. W każdą sobotę o godzinie 15:00 słuchacze RMF FM mieli okazję nie tylko wysłuchać jej ulubione utwory muzyczne, ale też poznać najnowsze informacje ze świata showbiznesu, czy nawet podszkolić się z języka czeskiego. - Nie mogę w to uwierzyć, to jest straszne wyzwanie, boje się i uczę się nowej roli, więc bądźcie dla mnie łagodni proszę :D. Zobaczmy jak to się rozkręci, będzie szczerze, będzie wesoło i energicznie. O muzyce i wszystkim co się wokól dzieje - Ewa Farna nie kryła wielkiego podekscytowania przed rozpoczęciem swojej radiowej przygody. Nowa jesienna ramówka stacji niestety nie uwzględnia dalszej współpracy z popularną piosenkarką. Jak donosi portal Wirtualnemedia.pl, stacja RMF FM poszukuje obecnie nowej formuły na program, który miałby poprowadzić ktoś z obecnej załogi rozgłośni. Póki co, nie podano jeszcze informacje odnośnie tego kto mógłby przejąć miejsce Farny w sobotnie popołudnia. Tym samym Ewa Farna dołącza do grona gwiazd, które zakończyły współpracę z RMF FM. Przed Farną swoją audycję prowadziła Agnieszka Chylińska, która prowadziła program między wrześniem 2013 a czerwcem 2015 roku.

Ewa Farna z radia do telewizji

Ewa Farna nie narzeka jednak na brak zajęć i już niedługo poprowadzi nowe telewizyjne show. Piątego września w Polsacie wystartuje program "Śpiewajmy Razem. All Together Now". W programie będzie można zobaczyć aż 100 jurorów oceniających poczynania uczestników, na czele których stanie właśnie Ewa Farna. W gronie jury znajdą się m.in. Ramona Ray, Stanisław Karpiel-Bułecka, Saszan czy Madox. Show na niespotykaną wcześniej skalę poprowadzi Igor Kwiatkowski. Zadaniem uczestników programu będzie przekonanie do siebie jak największej liczby jurorów. Im więcej jurorów wstanie ze swoich miejsc podczas występu uczestnika tym więcej punktów on otrzyma. W programie wystąpią zarówno amatorzy, jak i profesjonaliści.
ZOBACZ TAKŻE: 
  1. Rozpacz w domu Katarzyny Dowbor. Gwiazda jest ciężko chora
  2. Wstrząsający wpis wnuczki Millera. "Morderczyni!"
  3. Żona Zenka Martyniuka skradła całe show! O tym występie mówią już wszyscy!
Następny artykuł